طراح پس از ادعای خودارضایی در هواپیما متهم شد

به گزارش TMZ، دیزاینر پس از افشای خود در هواپیما و خودارضایی در مقابل خدمه پرواز متهم به قرار گرفتن در معرض ناشایست است.

مقامات ادعا می کنند که خواننده رپ “پاندا” آلت تناسلی خود را در حالی که در فرست کلاس در طول پرواز دلتا هفته گذشته در معرض دید قرار داده است. مهمانداران هواپیما متوجه شدند که او از خودش لذت می‌برد و به آنها گفته شد که چندین بار توقف کند. در نهایت از دیزاینر خواسته شد که به عقب هواپیما برود تا بتواند توسط دو نفری که با آنها سفر می‌کرد زیر نظر بگیرد. در سوگند نامه FBI در رابطه با این حادثه آمده است که پس از حرکت او یک شیشه وازلین در راهروی هواپیما پیدا شد.

هنگامی که دیزاینر هنگام فرود در مینیاپولیس با مقامات صحبت کرد، ظاهراً گفت که در طول سفر خود به ژاپن “واقعاً چیز زیادی به دست نیاورده است”. طبق اسناد قانونی، دیزاینر به آنها گفت که وقتی برای پرواز به صندلی خود رسید، “آجر سخت” بود. او گفت که یکی از مهمانداران هواپیما او را برانگیخت و او گفت که “به نوعی به او نشان داد، “چوب جادویی” را به او نشان داد” به عنوان “تشویق”. در طول مصاحبه‌اش با اف‌بی‌آی، به نظر نمی‌رسید که او تحت تأثیر قرار گرفته باشد، اگرچه او گفت که در زمان اقامت در تایلند از داروهایی که برای او تجویز شده بود استفاده نمی‌کرد.

در بیانیه‌ای که هفته گذشته پیش از گزارش‌های مربوط به اتهاماتی که وی با آن مواجه است، منتشر شد، دیزاینر از اقدامات خود عذرخواهی کرد.

او نوشت: «در چند ماه گذشته حالم خوب نبود و برای کنار آمدن با آنچه در حال رخ دادن است تلاش کردم. «در حالی که در خارج از کشور برای کنسرتی که در آن اجرا کردم، باید در بیمارستان بستری می شدم، به وضوح فکر نمی کردم. آنها به من دارو دادند و من مجبور شدم سوار هواپیما به خانه شوم.»

وی ادامه داد: من از اقداماتم که در آن هواپیما اتفاق افتاد شرمنده هستم. من به ایالت‌ها بازگشتم و در یک مرکز برای کمک به خودم می‌پذیرم. تا اطلاع ثانوی تمام نمایش ها و هر تعهدی را لغو خواهم کرد. بچه ها سلامت روان واقعیه لطفا برام دعا کنید اگر احساس نمی‌کنید خودتان را دوست دارید، لطفاً کمک بگیرید.»