طراح به طرفداران می گوید که پس از افشای خود به دنبال کمک است

دیزاینر می‌گوید که پس از افشای خود در طول پرواز به دنبال درمان سلامت روان است.

این خواننده رپ متولد بروکلین روز پنجشنبه این تصمیم را از طریق اینستاگرام اعلام کرد و گفت که ماه‌هاست که “مبارزه” کرده و از اقدامات خود “شرمنده” است. خودی ها به TMZ گفتند این حادثه در آخر هفته و پس از اجرای برنامه های Desiigner در تایلند و توکیو رخ داد. بنا بر گزارش ها، در مقطعی از سفر، هنرمند “پاندا” در بیمارستانی برای او دارو تجویز شد.

منابع گفتند دیزاینر معتقد است که قرص ها باعث عدم تعادل شیمیایی او شده است که ممکن است رفتار او را در طول پرواز به خانه توضیح دهد. به گفته این رسانه، خواننده رپ خود را در هواپیما لو داد و توسط مهماندار هواپیما مورد توبیخ قرار گرفت. هنگامی که هواپیما در روز دوشنبه در مینیاپولیس فرود آمد، دیزاینر متوقف شد و توسط مجریان قانون مورد بازجویی قرار گرفت. مشخص نیست که آیا او با اتهامات جنایی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است یا خیر، اما بنا بر گزارش ها، مدت کوتاهی پس از آن آزاد شد.

او در پستی در استوری اینستاگرام نوشت: «در چند ماه گذشته حالم خوب نبود و به سختی می‌توانستم با آنچه در حال وقوع است کنار بیایم. «در حالی که در خارج از کشور برای کنسرتی که در آن اجرا کردم، باید در بیمارستان بستری می شدم، به وضوح فکر نمی کردم. آنها به من دارو دادند و من مجبور شدم سوار هواپیما به خانه شوم. من از کارهایم که در آن هواپیما اتفاق افتاد شرمنده ام. من به ایالت ها بازگشتم و در یک مرکز برای کمک به خودم می گذرانم. تا اطلاع ثانوی تمام نمایش ها و هر تعهدی را لغو خواهم کرد. بچه ها سلامت روان واقعیه لطفا برام دعا کنید اگر احساس نمی‌کنید خودتان را دوست دارید، لطفاً کمک بگیرید.»

طراح پیامی در مورد سلامت روان ارسال می کند

این خبر ماه ها پس از آن منتشر می شود که دیزاینر اعلام کرد که رپ را به دلیل مرگ Takeoff در ماه نوامبر ترک می کند.

“آه، من تمام کردم، من تمام کردم، من تمام کردم. این نسخه از من تمام شد.» او در یک پخش زنده گفت. من دیگر نمی توانم اینطور زندگی کنم… چرا این کار را می کنیم لعنتی؟ قسم می خورم که این مزخرف چیزی نیست من رپ تموم کردم تمام شد، انجام شد، انجام شد، انجام شد. نه به تیک آف داداش انجام شد.”

او جریان را با یک استوری اینستاگرام دنبال کرد که در آن نوشته شده بود: «من رپ را تمام کردم [sic]”

دیزاینر چند هفته بعد از اعلام بازنشستگی خود عقب نشینی کرد و به طرفدارانش گفت که برنامه ای برای کناره گیری ندارد و صرفا “از روی احساسات” صحبت می کند.

«… حقیقت در من است که می‌توانم یک فریاد خوب بیرون بیاورم [it helped] من اکنون همه چیز را واضح تر می بینم. “من هیجان زده هستم که به اشتراک گذاری موهبتی که خدا به من داده است ادامه دهم.”

این خواننده رپ در حال آماده شدن برای انتشار آلبوم مورد انتظار خود با عنوان گزارش شده بود رنگ جدید.

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.