طبق گزارش ها ، کازانوا پس از دادرسی در پرونده کیفرخواست ، به مقامات تسلیم می شود

گفته می شود کازانوا پس از نام بردن در میان کیفرخواست مربوط به قصاص ، خود را به مقامات تسلیم کرده است.

به گفته این هنرمند مستقر در بروکلین چهارشنبه شب خود را تسلیم کرد اخبار روز نیویورک، پس از معرفی در کنار 17 مظنون دیگر که قبلا گزارش شده بود که قبلاً در بازداشت بوده اند. طبق گزارش ، کازانوا خود را در منطقه میدتاون ساوت در منهتن تسلیم کرد.

اوایل هفته جاری این اتهامات توسط FBI اعلام شد. از اتهامات عنوان شده علیه کازانوا می توان به توطئه برای مرتکب رکاب زدن ، توطئه برای توزیع مواد کنترل شده و داشتن اسلحه گرم برای پیشبرد جرم قاچاق مواد مخدر اشاره کرد.

“همانطور که در کیفرخواست ادعا شده است ، اعضای Gorilla Stone مرتکب اقدامات خشونت آمیز ، قاچاق مواد مخدر و حتی با کلاهبرداری گستاخانه ای با بهره گیری از برنامه های مزایا به منظور کمک در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ،” ، آدری اشتراوس ، دادستان ایالات متحده روز سه شنبه هنگام اعلام اتهامات گفت. “به همین دلیل ، جوامع در سراسر منطقه جنوبی – از Poughkeepsie تا Peekskill تا شهر نیویورک – متحمل رنج شدند. بسیار تکان دهنده ، همانطور که در کیفرخواست ادعا شده بود ، یک فرد خردسال در ادامه فعالیت های باند به قتل رسید. به دلیل کار فوق العاده قانون ما شرکای اجرای قانون ، متهمان اکنون به جرم جنایات خود با اتهامات فدرال روبرو هستند. “

دادستان توسط دستیار وکلای دادگستری ایالات متحده شیوا ا. لوگراجه ، جیکوب وارن و دیوید آر فلتون اداره می شود. حداکثر مجازات احتمالی برای توطئه برای ارتکاب اتهام غیرقانونی ، حبس ابد است ، هرگونه تصمیم نهایی در مورد مجازات به عهده قاضی است.

مجتمع برای اظهار نظر با وکیل کازانوا تماس گرفته است و متناسب با آن این پست را به روز می کند.