سوئیز بیتز متقاعد شده است که آلیشیا کیز هدیه 500 هزار دلاری مایباخ خود را دوست ندارد

سوئیز بیتز تصور می کند همسرش آلیشیا کیز ممکن است مرسدس مایباخ 500000 دلاری را که ویرجیل آبلو فقید او در ماه مارس گذشته برای او خریده بود، دوست نداشته باشد.

سوئیز در طی مکالمه اخیر خود با آنجی مارتینز توضیح داد که چرا احساس می کرد آلیسیا چندان به این وسیله نقلیه لوکس علاقه ندارد. به گفته بومی برانکس، همسرش ممکن است اعتراف نکند، زیرا او فردی مهربان است، اما ماشین چیزی نبود که او می خواست.

او گفت: «فکر نمی‌کنم او ماشین خدا را دوست داشته باشد.

تهیه کننده افسانه ای راف رایدرز گفت که مایباخ هنوز در نمایندگی است و همه کارهای انجام شده از جمله رنگ بندی پنجره ها را انجام می دهد. با این حال، حتی اگر همسرش دوست دارد رانندگی کند، رسانه‌های اجتماعی ممکن است او را به این فکر کرده باشد که مردم چگونه او را در ماشین درک می‌کنند.

می‌دانم که او قبلاً به این فکر می‌کرد که اگر من بچه‌ها را در این مدرسه به مدرسه بیاورم، آنها به من حمله خواهند کرد؟ آیا مردم خواهند دانست که من چگونه حرکت می کنم؟ پسندیدن [I’m sure] او شروع به فکر کردن با آن کرد. او [was just] خیلی مودب بودن.»

مرسدس مایباخ S کلاس S680 در نمایشگاه خودرو در دسامبر گذشته رونمایی شد و توسط آبلو قبل از مرگش در نوامبر 2021 با همکاری مدیر ارشد طراحی مرسدس بنز، گوردن واگنر طراحی شد. سوئیز یک پنی زیبا برای ماشین سرفه کرد و فهمید که آلیشیا آن را دوست دارد زیرا این اولین باری نیست که او هدایای مجلل برای او می‌خرد.

سوئیز بیتز از فرزندانش که با آلیشیا – مصر داود دین و جنسیس علی دین – شریک است، کمک گرفت تا این هدیه چشمگیر را فاش کند. مصر و جنسیس در ویدئویی در اینستاگرام، یک برزنت سیاه را برای نشان دادن این وسیله نقلیه لوکس عقب کشیدند که همه از جمله خواننده خندان را شگفت زده کرد.

“کلیدها درها را باز می کنند [gold key emoji] زنده باد @virgilabloh [palms up emoji] سوئیز در پست اینستاگرام خود نوشت: همیشه هدیه بچه ها به ملکه.