ریمیکس های Lil Yachty “ذخیره شده توسط بل” برای مجموعه های آینده

با نمایش برتر ذخیره شده توسط Bell راه اندازی مجدد یک هفته دیگر ، سرویس پخش جریانی NBCUniversal Peacock نسخه جدید آهنگ تم خود را توسط Lil Yachty منتشر کرده است. از بالا به آن گوش دهید.

مایکل دامیان آهنگ اصلی را برای مجموعه اصلی اجرا کرد که از 1989 تا 1993 به مدت چهار فصل اجرا شد. افزودن Yachty به این تجدید حیات احساس جدیدی می بخشد ، که همچنین شامل بازیگران تازه وارد نیز می شود. مارک پل گوسلار ، تیفانی تیسن ، ماریو لوپز و الیزابت برکلی در نقش هایشان دوباره بازی می کنند. پس از اینکه در ابتدا با اعلام اعلام احساس “خفیف و صدمه دیدن” شد ذخیره شده توسط Bell راه اندازی مجدد ، Lark Voorhies نیز برای بازی در نقش Lisa Turtle باز خواهد گشت.

مشخص نیست که وی چقدر نقش مهمی در این سریال خواهد داشت ، اما بسیار خوب است که ببینیم بعد از چنین دوره پر سر و صدایی که در حضور مردم برگزار شد ، هر دو طرف توانستند به نتیجه برسند.

تا آنجا که ما می دانیم ، گوسلار در حال بازگشت به عنوان فرماندار کالیفرنیا زک موریس است که طرح جدیدی را برای جابجایی دانش آموزانی که تحت تأثیر تصمیم او در تعطیل کردن دبیرستان های کم درآمد تحت تأثیر قرار گرفتند ، پیشنهاد می کند. یکی از دبیرستان هایی که هجوم دانش آموزان تازه واردی را می بیند ، Bayside High است. همچنین همان مکانی است که AC Slater (لوپز) در سالن بدنسازی آموزش می دهد و مک کودک زاک و کلی در آن شرکت می کند. جسی اسپانو (برکلی) اکنون مشاور راهنمایی در این مدرسه است.

ذخیره شده توسط Bell اولین راه اندازی مجدد آن در 25 نوامبر از طاووس آغاز می شود.