دیدی همراه با جیمز کوردن برای «کاراپول کارائوکه» را تماشا کنید

در یک ظاهر در نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن شان «دیدی» کامبز برای «Carpool Karaoke» فاش کرد که تنها دو نفر او را با نام واقعی صدا می زنند.

پس از اجرای آهنگ «پسر بد برای زندگی»، کوردن گفت که نمی‌دانست چگونه به رپر و بنیانگذار Bad Boy Records اشاره کند.

او گفت: “شما می توانید با هر یک از نام های تایید شده تماس بگیرید.” “من پافی به دنیا آمدم و سپس پی دیدی شدم، سپس مرا دیدی صدا زدند زیرا بسیار زیبا بودم. سپس پاف بابا، و سپس من همانی شدم که اکنون هستم، که عشق است.

کوردن اشاره کرد که نام واقعی او، شان کامبز، به طور قابل توجهی در آن لیست وجود نداشت. او گفت: «شان معمولاً توسط مادرم استفاده می‌شود، یا… نمی‌دانم، مثلاً زمانی که شما در مشکل هستید یا چیز دیگری». بنابراین در لیست تایید شده نیست.

از دیدی پرسیده شد که “شان تایید شده است”، و گفت که یک فرد مجرد به غیر از مادرش وجود دارد. او پاسخ داد: “فقط یک نفر وجود دارد، و من او را شاون می نامم.” و این جی زی است. به هم زنگ می زنیم [Sean/Shawn]. هیچ کس دیگری نمی توانست مرا شان صدا کند.»

همانطور که کوردن اشاره کرد، نام‌های مختلفی که دیدی برگزیده است نشان‌دهنده دوره‌های خاصی از حرفه او است. وظایف میزبانی Corden در نمایش دیرهنگام به زودی به پایان می رسند، بنابراین او پرسید که آیا باید با نام جدیدی برود. دیدی از او پرسید که به دنبال چه چیزی است و او اضافه کرد: «اوه خدای من. نام مستعار شما باید … همان نام مستعار من باشد. تو هم باید عشق باشی … من عشق هستم و به شما اجازه می دهم که نام من را نیز به اشتراک بگذارید، زیرا من در همان فرکانس هستم. ما هر دو عشق هستیم.»

آنها همچنین آهنگ دیدی را با نام خود با نپتون ها، “I’ll Be Missing You”، “I Need a Girl (بخش 2)” و “New York, New York” فرانک سیناترا اجرا کردند. در مورد اینکه چرا او تصمیم به بستن آن گرفت کارائوکه کارپول این مرد 53 ساله با سیناترا خندید و گفت: “این آهنگ برای من کاری انجام می دهد.”