دوجا گربه و SZA دوباره در ریمیکس جدید «بیل را بکش»

طرفداران Doja Cat و SZA به تازگی مورد استقبال قرار گرفتند.

هنرمندان برنده جایزه گرمی پنجشنبه شب با ریمیکسی از آن بازگشتند SOS “بیل را بکش” را بزن.

دوجا چند ساعت قبل از انتشار این نسخه را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت و دو منظره اقیانوس را با مرغ‌های دریایی که در بالا پرواز می‌کردند (یکی بی‌صدا، یکی در مورد «Make You Feel That Way» Blackalicious) و همچنین چند توییت مبهم خطاب به SZA به اشتراک گذاشت.

دوجا نوشت: «@SZA sis… من کار بدی انجام دادم. را CTRL خالق پاسخ داد: “عیسی… آن چیست؟”

Doja به سادگی با “9pm / 4.13.23” پاسخ داد، که باعث شد بسیاری باور کنند موسیقی جدید در افق است.

تکرار جدید “بیل را بکش” حدود دو سال پس از انتشار تک‌آهنگ پرطرفدار دوجا کت و SZA به نام «بیشتر مرا ببوس» که جایزه گرمی بهترین اجرای دو نفره/گروهی را برای آنها به ارمغان آورد، از راه می‌رسد. این قطعه، که امتیازهای زیادی برای ضبط سال و آهنگ سال کسب کرد، در سومین آلبوم استودیویی دوجا ظاهر شد. سیاره او.

دوجا هفته گذشته در مجموعه‌ای از توئیت‌ها، موسیقی جدیدی را طعنه زد و به طرفداران گفت که صدای پاپ خود را کنار گذاشته و فقط روی رپ تمرکز کرده است – که به وضوح در «بیل را بکش» شنیده می‌شود.

او نوشت: «دیگر پاپ نیست. من همچنین با همه کسانی که می‌گویند اکثر شعرهای رپ من متوسط ​​و نازک هستند موافقم. می دانم که هستند. من سعی نکردم چیزی را ثابت کنم که فقط از ساختن موسیقی لذت می برم، اما از شنیدن اینکه می گویند نمی توانم خسته شده ام.

دوجا چهارمین آلبوم خود را که طبق گزارش ها عنوان شده بود، کنایه زد هلموث، طی مصاحبه اخیر با تنوع، گفتن این که این دوره جدیدی را آغاز خواهد کرد.

او به مجله گفت: «می‌دانم که کارهای صورتی و ملایم، صداهای پاپ و پر زرق و برق زیادی انجام داده‌ام. “اما برای این دوره بعدی، من به سمتی مردانه تر می روم.”

می‌توانید به دوجا گربه و اتصال SZA در ریمیکس «بیل را بکش» در زیر گوش دهید.