دستکش وینیل راما شفاف و فاقد پودر است

دستکش وینیل
امروزه با شیوع بیماری کرونر قلب ، استفاده از دستکش در مراکز درمانی از اهمیت بالایی برای کادر پزشکی برخوردار است. مواد به کار رفته در فرمولاسیون این دستکش ها باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد حساسیت و خستگی در کادر پزشکی نشود.

این دستکش برای افرادی که به لاتکس حساسیت دارند و برای استفاده طولانی مدت توسط کادر پزشکی هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند مناسب است.

دستکش های وینیل راما حاوی گرد و غبار نیستند و مقاومت بالای آنها باعث می شود تا ساعت ها بدون پاره شدن دوام بیاورند. فشار لازم برای پاره شدن این دستکش ها 9 MPa است.
این محصول 50 قطعه و 25 جفت است. این دستکش ها دارای فرمول نرم و صاف ، مواد انعطاف پذیر هستند تا در هنگام استفاده احساس بهتری داشته باشند و خستگی ناشی از استفاده طولانی مدت را کاهش دهند.
50 دستکش وینیل راما را از یک داروخانه آنلاین درخواست کنید!
داروخانه های آنلاین با ارائه یک بستر اینترنت ایمن امکان سفارش کالای مورد نظر خود را فقط با یک کلیک از خانه یا محل کار فراهم کرده و به درب منزل تحویل می دهند. مشاوران داروخانه آنلاین در اختیار شما هستند تا اطلاعات لازم در مورد انواع مختلف محصولات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند. اگر در حال حاضر قصد خرید این محصول را ندارید ، موارد زیر را بخوانید.

منبع دستکش وینیل راما : https://sedanmed.ir/product/vinyl-gloves-rama/