دانیل سزار، «Never Enough» بالاترین آلبوم چارت کاری اوست

آخرین آلبوم دانیل سزار هیچوقت کافی نیستاولین پروژه او در چهار سال گذشته، همچنین موفق‌ترین پروژه او تا به امروز خواهد بود.

این آلبوم در رتبه دوم آلبوم های R&B برتر بیلبورد قرار گرفت و در حالی که در جدول بیلبورد 200 در رتبه 14 قرار گرفت. هیچوقت کافی نیست بیش از 30 میلیون استریم از زمانی که حذف شد و بیشترین فروش را برای یک هنرمند مرد R&B در این سال به دست آورد، جمع آوری کرد.

آهنگ “همیشه” به سرعت به محبوبیت طرفداران تبدیل شد و همچنین آهنگ شماره 1 در نمودار متن ترانه های ترند Genius بود و به رتبه 103 در ایالات متحده تا 200 در نمودار اسپاتیفای رسید.

سزار در قسمت اول Complex Canada’s ظاهر شد ساختارشکنی با الکس ناروائز جایی که او در مورد ساخت صحبت کرد هیچوقت کافی نیست، نمی خواهد بارها و بارها آهنگ هایی مانند هلو بسازد و همچنین به دوران کودکی و اشتباهات گذشته خود فکر کند.

“من سعی می کنم با یک سری ایده های مختلف روی آن بازی کنم، می دانید؟” سزار در مصاحبه توضیح داد. “امیدوارم که آنها زندگی خود را بگیرند و آن را در برابر زندگی خود نگه دارند و آن را اندازه گیری کنند و احساس کنند.”

تنها چند روز پس از سقوط سزار هیچوقت کافی نیستاو نسخه جایزه‌ای را منتشر کرد که شامل نسخه قبلی «Please Do Not Lean» با BadBadNotGood، ریمیکس «همیشه» با سامر واکر و ریمیکس ریک راس از «والنتینا» بود.

خواننده R&B همچنین سه قرار باقیمانده را اجرا خواهد کرد تقریبا به اندازه کافی: جلسات صمیمی تور با نمایش هایی که این هفته در پاریس، لندن و برلین برنامه ریزی شده است.