جوک LL Cool J درباره اینکه چرا به برانچ Roc Nation دعوت نشده است

LL Cool J دقیقاً به یاد نمی آورد که جی زی در دبیرستان رپ می خواند.

اما به نظر می رسد که این ممکن است دلیلی باشد که LL هرگز به برانچ Hov’s Roc Nation دعوت نشده است. LL در طول یک حضور در این رویداد مورد نظر صحبت کرد محله پسر بزرگ زمانی که مجری از خواننده رپ تبدیل شده پرسید که آیا او در مراسم تعطیلات آخر هفته گرمی در طول بازی “For Real For Real For False For False” به مراسم گرمی رفته است. LL پاسخ داد: “برای نادرست، برای نادرست.”

او در دقیقه 43:20 توضیح داد: «من همه را دوست دارم. من با هیچ یک از این بچه ها مشکلی ندارم. اگر خندیدم، باشه، پس چی؟ به من بخند. تا به حال به چند نفر در اتاق ناهار خندیده‌اید یا با آن‌ها برخورد کرده‌اید؟ بیا، ب. به مردت این مزخرفات را پاس بده، مرد. این مسخرست. من حتی آن را به خاطر نمی‌آورم.»

“من به شما خندیدم، پس حالا نمی توانم برانچ نخورم؟” او ادامه داد و با پسر بزرگ خندید. “من نمیتونم فینگر فود بخورم؟”

LL Cool J اخیراً تور The FORCE Live را معرفی کرد که پنجاهمین سالگرد هیپ هاپ را با 24 نمایش جشن می گیرد. علاوه بر LL، این تور همچنین The Roots، DJ Jazzy Jeff، و DJ Z-Trip را هر شب همراه با مجموعه ای از کنش های چرخشی مانند Salt-N-Pepa، Queen Latifah، Rakim، Common، MC Lyte، Method Man به نمایش می گذارد. و ردمن، Big Boi، Bone Thugs-N-Harmony، Ice T، Juvenile، Doug E. Fresh، Slick Rick، Goodie Mob، و Jadakiss، و غیره. این تور در 25 ژوئن در بوستون آغاز می شود و در 3 سپتامبر در لس آنجلس به پایان می رسد.