جولز سانتانا به شایعاتی که به همسرش کیمبلا خیانت کرده است پرداخت

جولز سانتانا در پستی که در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است، به شایعاتی مبنی بر خیانت به همسرش کیمبلا وندههی پاسخ داده است.

خواننده رپ Dipset با تمام حروف در اینستاگرام نوشت: “من به وفادار بودنم افتخار می کنم زیرا زمانی نبودم.” من به همسرم خیانت نمی کنم/نخواهم بود. من می دانستم که برای ازدواج آماده هستم. چون می‌دانستم که آماده‌ام کاملاً به همسرم متعهد شوم، بنابراین مهم نیست [sic] ما در لحظه ایستاده‌ایم تا زمانی که ازدواج کرده‌ایم، من هرگز عهد خود را زیر پا نمی‌گذارم. من مال او هستم! این واقعیت است. خیر [bitch] هرگز آن را روی او نگه خواهد داشت امضا کن، جولز سانتانا… 4 هر 1 تعجب می‌کنی یا سعی می‌کنی 2 نرم باش.»

جولز سانتانا در استوری های اینستاگرام
تصویر از طریق اینستاگرام

سانتانا و وندهی حداقل از سال 2009 در یک رابطه عاشقانه دوباره و غیرعادی با هم مرتبط شده اند. این زوج سه فرزند با هم دارند و در نهایت در سال 2019 با هم ازدواج کردند. Champs را بنوشید سال گذشته، سانتانا اعلام کرد که به مدت پنج سال به همسرش خیانت نکرده است. از زمانی که تصمیم گرفت یک مرد متاهل شود، بارها تکرار کرد که کاملاً تک همسر است.

این پست از سانتانا اندکی پس از آنکه او “آلبوم بصری” جدید خود را که به صورت آزمایشی عنوان شده است، کنایه زد منتشر شد. ما در حرکت. در عکسی از یک تخته سفید، نوار ارائه شده توسط Gangsta Grillz مهمانان ستاره‌دار بی‌شماری را به رخ کشیدند. اسامی موجود در این لیست عبارتند از A Boogie Wit Da Hoodie، Meek Mill، Dej Loaf، Young Thug، Lil Durk، Lil Wayne و Jim Jones. او هنوز تاریخ انتشار این پروژه را اعلام نکرده است، اما او اذیت می کند که “به زودی” در راه است.