جوردز ویدئوی “iPray” را با Wretch 32، مایل ها از کینشاسا، خانم چمبر به اشتراک می گذارد

در پایان این ماه (26 مه)، جوردز اولین آلبوم برجسته خود را منتشر خواهد کرد. خاک در الماس، یک پروژه جدید مهم که مدتی است در دست ساخت است. ما قبلاً چند طعم از آلبوم جدید داشتیم – “Drill vs Grime” با لیل سایکس و انتشار دوبار در ماه گذشته، “MoBay” / “Stay Close” به ترتیب با تای ایوار و کرانیوم – و اکنون او با یک قطعه دیگر بازگشته است. ، “iPray” که شامل Wretch 32، Miles From Kinshasa، Mrs Chambers، و تولیدی از Kadiata است.

این فیلم کوتاه جدید به کارگردانی رنه ماریا اوسوبو به عنوان قسمت دوم در نظر گرفته شده است خاک در الماس فیلم کوتاه است و مستقیماً از صحنه های تصویری “MoBay” / “Stay Close” دنبال می شود. جایی که “MoBay” / “Stay Close” به ما نگاهی به سنت کارائیب Ninenight (یک بیداری طولانی که قبل از تشییع جنازه رخ می دهد) به ما داد، ویدئوی “iPray” مراسم تشییع جنازه را در روز بعد به ما نشان می دهد.

جوردز در مورد نیات خود هنگام نوشتن آهنگ گفت: “برای من، “iPray” مانند مکالمه سیمبا با موفاسا است. در طول سال گذشته، من در مورد نماز صحبت کرده ام. در واقع دعا چیست و چرا ما فقط زمانی دعا می کنیم که به کمک نیاز داشته باشیم و تشکر نکنیم. دعاهای من بیشتر شبیه نوشته های روزانه است، و اینکه بتوانم به این سو و آن سو بروم و برخی از عمیق ترین افکارم را با Wretch تبادل کنم، یک موهبت و افتخار است. همچنین خوشحالم که توانستم این لحظه را با کادیاتا و مایلز خلق کنم، دو نفری که از زمان ساوندکلاد در این سفر بوده‌اند.»

کادیاتا اضافه می کند که «تولید «iPray» بسیار ساده بود. می‌خواستم یک ملودی به یاد ماندنی و دل‌انگیز گیتاری را ثبت کنم که یادآور R&B/پاپ دهه 2000 است، که با جهش واقعی هیپ‌هاپ ترکیب می‌شود، اما آن را با درام‌های مدرن و 808 به‌روز نگه می‌دارد. نوشتن قلاب با جوردز و مایلز بسیار منعکس کننده حال و هوای ساز بود.

جوردز هیچ‌وقت در مورد موسیقی‌اش کاری را نصف نکرده است، همیشه مشتاق است فیلم‌های کوتاه بسازد و راه‌های جدیدی برای ارائه آثارش بیابد، اما این عرضه به نظر یک قدم بزرگ است. و بنابراین باید; این فقط اولین آلبوم او نیست، بلکه اولین آلبوم رپ بریتانیا است که در Motown Records منتشر شده است. حداقل بگویم تاریخی است.

در حالی که منتظر انتشار در 26 می هستیم، به ویدیوی جدید بالا بروید و مطمئن شوید که “iPray” را به لیست های پخش خود اضافه کنید.