جورج سانتوس لایحه واکسنی را به نام نیکی میناژ معرفی کرد

به گزارش کادیا گوبا، خبرنگار Semafor، جورج سانتوس، نماینده نیویورک، لایحه ای را روز دوشنبه به نام نیکی میناژ ارائه کرد.

هدف قانون میناژ ایجاد «دوره توسعه برای واکسن‌های جدید به منظور ایجاد اعتماد عمومی» است.

در سال 2021، میناژ مجموعه‌ای از توییت‌ها را در مورد تردید خود نسبت به واکسن کووید-19 ارسال کرد. این خواننده رپ به اشتراک گذاشت که پسر عمویش بعد از اینکه دوستش تزریق شد و “ناتوان شد” قول داد که هرگز واکسن را دریافت نکند. “بیضه های متورم” دوست، که تقریباً به طور قطع از عوارض جانبی واکسن نبود، باعث شد که نامزد او عروسی خود را لغو کند.

سانتوس علاوه بر معرفی هفت لایحه جدید اوایل امروز اعلام کرد او پس از درخواست های مداوم برای استعفا در دوره اول ریاست جمهوری خود به دنبال انتخاب مجدد خواهد بود. سانتوس قبلاً از بیانیه‌ای در وب‌سایت کمپین انتخاباتی خود که در آن اعلام کرده بود یهودی است و پدربزرگ و مادربزرگش در طول جنگ جهانی دوم از دست نازی‌ها فرار کرده‌اند، عقب‌نشینی کرد.

سانتوس گفت: “من هرگز ادعا نکردم که یهودی هستم.” نیویورک پست. “من کاتولیک هستم. چون فهمیدم خانواده مادری ام پیشینه یهودی دارند، گفتم «یهودی» هستم.»

سانتوس همچنین در مورد تحصیلات دانشگاهی خود، حضور مادرش در مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر دروغ گفته است و این لیست همچنان ادامه دارد.

سانتوس همچنین توسط اف‌بی‌آی به‌خاطر به دست آوردن 3000 دلار مورد بازجویی قرار گرفته است که از طریق خیریه‌ای که تحت نام مستعار آنتونی دوولدر به نام Friends of Pets United اداره می‌کرد، کمک کرده است. گفته می‌شود که درآمد حاصل از آن به ریچارد اوستوف تعلق می‌گرفت که در سال 2016 یک GoFundMe را برای سگش Sapphire و جراحی نجات‌دهنده‌اش راه‌اندازی کرد.