جوان رم نظرات هم گروه مارکز هیوستون در مورد سن زنان را محکوم می کند

نظرات جنجالی مارکز هیوستون در مورد سن زنان به مذاق یکی از هم گروهان نابالغ او خوش نیامد.

جوان رم در اینستاگرام خود اعلام کرد که کاملاً با هیوستون مخالف است و “من به عنوان یکی از اعضای گروه Immature، می خواهم صمیمانه ترین عذرخواهی خود را در رابطه با اظهارات غیر حساس عضو سابق گروهم ابراز کنم.”

رم نوشت: “ما توسط قبیله ای از زنان مستقل بزرگ شده ایم که با سختی هایی روبرو شده اند که ما هرگز به طور کامل درک نمی کنیم. زنان امروز نبردهای کافی برای تحمل کردن دارند، از جمله نظارت بر بدنشان، دستمزد برابر در محل کار، و استانداردهای زیبایی. تحقیر گروهی از زنان برای ستایش گروهی دیگر هیچ‌وقت اشکالی ندارد. به ویژه زنان سیاه پوست اغلب در معرض کلیشه های منفی ثابتی هستند که روزانه با آنها مبارزه می کنند.

اسکرین شات اینستاگرام برای خبر
تصویر از طریق اینستاگرام

جوان روم (معروف به رومئو) ادامه داد که او، هیوستون و یکی از اعضای نابالغ، کلتون “LDB” Kessee زمانی که اجراکنندگان جوانی در “گروه نوجوانان دهه 90” بودند، از رنگ آمیزی شایع در رسانه ها آگاه نبودند. آنها هرگز عمداً گروه خاصی از زنان را در موزیک ویدیوهای ما منزوی نکردند.

رم گفت: «بدون هواداران وفاداری که سه دهه در کنار ما ایستاده‌اند، ما هیچ نبودیم. “به عنوان هنرمندان، همیشه برای ما مهم بوده است که محتوای موسیقی ما و افرادی که به عنوان مردان نمایندگی می کنیم هرگز به زنان (به ویژه زنان رنگین پوست) بی احترامی نکنند. [Marques’] دیدگاه‌ها منعکس‌کننده دیدگاه‌های گروه نیستند.»

رم جوان با یک «مرگ قبل از آبروریزی» ساده اما اشاره کرد.

مارکز هیوستون، 41 ساله، اخیراً در مصاحبه ای در مورد اختلاف سنی 19 ساله خود با همسرش میا هیوستون، 22 ساله صحبت کرده است.

مارکز به Page Six گفت: “زنان زیادی با هم سن من هستند که با آنها قرار ملاقات گذاشته ام، آنها ممکن است چمدان داشته باشند.” “یک پرچم قرمز برای من [was] همیشه با زنی که بچه داشت هیچ چیزی علیه زنان مجرد نیست، اما مادران مجرد و بچه دار برای من پرچم قرمز هستند.»

او مادران مجرد را به خاطر سرکوب خانواده تحسین می‌کرد، اما همچنین به او گفت که چگونه پدرش به او توصیه می‌کرد که بچه‌های خودش را داشته باشد و هرگز با «باباهای بچه» سروکار نداشته باشد.

اظهارات زن ستیزانه هیوستون ادامه داد: “من می توانستم با یک زن 44 ساله ازدواج کنم و این می توانست فاجعه بار باشد.” زنان هم سن و سال من… آنها به نوعی نگاه متفاوتی به زندگی دارند. مانند بسیاری از زنان هم سن و سال من بسیار مستقل هستند. آنها بسیار شبیه این هستند، “من نیازی به مردی ندارم که این کار را برای من انجام دهد، زیرا من می توانم آن را برای خودم انجام دهم.” من از نسلی هستم که دوست دارم زندگی همسرم را تامین کنم.»

رابطه این خواننده پس از آن که مردم در شبکه های اجتماعی متوجه شدند که او با همسر فعلی خود در 17 سالگی ملاقات کرده بود، مورد انتقاد قرار گرفت.

در سریال تی وی وان بدون سانسور، این خواننده گفت: “وضعیت من و همسرم کمی متفاوت است، نحوه آشنایی ما از طریق دوستان مشترک و موارد مشابه. وقتی همسرم را ملاقات کردم، او 17 ساله بود. ما تا زمانی که او به سن بلوغ رسید، هیچ صحبتی و واقعاً هیچ ارتباطی نداشتیم.

این دو در سال 2019 نامزد کردند، در سال 2020 ازدواج کردند و در سال 2021 اولین فرزند خود را به دنیا آوردند.