جاستین بیبر می‌گوید او توسط مجموعه کواچلا فرانک اوشن «دور شد»

جاستین بیبر از عملکرد قطبی فرانک اوشن در کواچلا شگفت زده شد.

بیبر پس از ست آخر هفته Ocean در اینستاگرام نوشت: “من از اجرای فرانک اوشن کواچلا شگفت زده شدم.” “هنرمندی او بی بدیل است، سبک، سلیقه، صدایش، توجه او به جزئیات… عمیقا متاثر شدم. این باعث شد که بخواهم ادامه دهم و به عنوان یک هنرمند بهتر شوم. او همچنان میله را بالا می گذارد و شبی را به من هدیه داد که هرگز فراموش نمی کنم! ممنون فرانک.»

در حالی که برداشت بیبر از مجموعه Ocean قوی است، قطعاً این اتفاق نظر نیست. برخی از طرفداران وقتی متوجه شدند که قرار نیست پخش زنده شود، ناامید شدند. اجرای او نیز با یک ساعت تاخیر آغاز شد، با رولینگ استون گزارش داد که این به دلیل آسیب دیدگی موزیسین 35 ساله در حین تمرینات در محل در هفته گذشته بوده است. ظاهراً خود مجموعه کمی “آشوب” بود، کلمه ای که برای توصیف اجرای خود اوشن استفاده می شود. با این حال او اذیت کرد که یک آلبوم جدید وجود دارد، بنابراین وجود دارد.

عملکرد Ocean نیز به دلیل مقررات منع آمد و شد کوتاه شد، به طوری که TMZ گزارش داد که Goldenvoice برگزار کننده Coachella باید 117,000 دلار به شهر ایندیو برای هرگونه نقض مقررات منع آمد و شد بپردازد. در قرارداد Goldenvoice با ایندیو آمده است که روزانه 20000 دلار جریمه برای پنج دقیقه اول نقض مقررات منع رفت و آمد و سپس 1000 دلار اضافی برای هر دقیقه اضافی وجود دارد.

117000 دلار به صندوق عمومی ایندیو اختصاص داده شده است که ظاهراً برای هزینه های عملیاتی شهر مانند کارهای عمومی، اداره پلیس و آتش نشانی استفاده می شود. کواچلا از سال 2013 با ایندیو قرارداد دارد و تا سال 2050 به پایان خواهد رسید، اگرچه مقررات منع رفت و آمد در گذشته بسیار زودتر از استاندارد فعلی بود.

برای جمعه‌ها و شنبه‌ها، منع رفت و آمد ساعت 1 صبح است و یکشنبه‌ها ساعت 12 صبح است. اوشن پس از ورود به صحنه در ساعت 11 شب، منع آمد و شد را در پایان ست خود تأیید کرد و گفت: “بچه ها به من می گویند که منع آمد و شد است، بنابراین این پایان نمایش است.”