تراشه با «Tekky» f/Krept، Frisco و K-Trap برمی‌گردد

چیپ برگشت!

هفته گذشته، این کهنه سرباز رپ قبل از مداوای بازیکنان خوش شانس در Rinse FM در جدیدترین آهنگ Devlin، “Don’t Try It” ظاهر شد. من عاشق گریم هستم رویدادی در وزارت صدا به یک جلسه محرومیت پیروزمندانه در کنار یک who’s who از بزرگان گریم، و سپس، این هفته، او در اینستاگرام به هواداران خود در مورد غیبت خود خطاب کرد و از ورود قریب الوقوع موسیقی جدید خبر داد.

با توجه به ویدیوی زیر، پروژه جدیدی در راه است، اما قبل از آن، چیپ به تازگی ویدئوی تک آهنگ اصلی خود، “Tekky” را که دارای Krept، Frisco و K-Trap هستند، حذف کرده است، که هر کدام دوره متفاوتی را نشان می دهند. و سبک کارلی کوسن، کارگردان موزیک ویدیوی افسانه‌ای، همه چیز را در این ویدیو نسبتاً ساده نگه می‌دارد: یک میکروفون، چهار MC، که هرکدام جریان‌های تیز و ضربه‌ای را انتخاب می‌کنند تا با ضربات تند تند و درام سنگین SplurgeBoys مطابقت داشته باشند.

چیپ در مورد پیست صحبت می کند: «پس از یک وقفه دو ساله، بازگشت دوباره احساس خوبی دارد. از کرپت، فریس و تراپو بزرگ به خاطر آمدن به این یکی برای من. من این آهنگ را دوست دارم. فکر نمی کنم کسی انتظار داشته باشد که همه ما را در یک آهنگ با هم بشنود و این چیزی است که آن را حتی بهتر می کند. من سعی کردم ترکیبی را انتخاب کنم که چند دوره مختلف از نوارها و سبک ها و صدا را ادغام کند. تکی!»

جزئیات زیادی در مورد پروژه وجود ندارد، بنابراین در حال حاضر، روی ویدیوی جدید در بالا ضربه بزنید و مطمئن شوید که “Tekky” را به لیست های پخش خود اضافه کنید.