بیانیه اشتراک E-40 و Kings پس از اخراج رپر از بازی

E-40 و ساکرامنتو کینگز روز چهارشنبه بیانیه مشترکی برای رسیدگی به اخراج این خواننده رپ از بازی 1 سری دور اول بین Warriors و Kings منتشر کردند.

در این بیانیه، سازمان Kings گفت که 40 “بیش از حد از صندلی خود در کنار دادگاه که بلیت گرفته شده است” نمی ایستد و همه چیز را تا حد یک گچ نشان می دهد. سوء تفاهم.

این بیانیه آغاز می‌شود: «پس از یک سری گفتگوهای متفکرانه و شفاف، هر دو طرف توافق کردند که در مورد شرایطی که در جریان بازی کینگز و واریورز در شنبه شب رخ داد، ارتباط اشتباهی وجود داشت. «برخلاف حدس و گمان، آقای ارل «E-40» استیونز بیش از حد از صندلی‌اش کنار دادگاه که بلیت‌فروشی شده بود، ایستاد. نتیجه حاصل از سوء تفاهم ناگوار بین هر دو طرف بود.”

ادامه می‌دهد: «پادشاهان به اجرای منصفانه قوانین رفتار هواداران NBA ادامه خواهند داد تا اطمینان حاصل شود که مهمانان می‌توانند به راحتی از بازی‌ها و عاری از هیاهوهای بی‌احترامی و سایر رفتارهای مخرب لذت ببرند. این سازمان یک رهبر دیرینه در ترویج عدالت اجتماعی و برابری نژادی با سابقه ای از نتایج قابل اندازه گیری و تأثیرات جامعه بوده است. آقای استیونز قبلاً در بازی‌های Golden 1 Center بدون هیچ حادثه‌ای حضور داشته است و پادشاهان مشتاقانه منتظر بازگشت او به عرصه ما در آینده هستند.

E-40 و ساکرامنتو کینگز بیانیه مشترکی منتشر کردند و بیان کردند که یک سوء تفاهم ناگوار منجر به اخراج او از عرصه گلدن 1 در طول بازی 1 بین Warriors و Kings شد. در ادامه می گوید که E-40 بیش از حد از روی صندلی خود بایستد. بیانیه کامل در زیر: pic.twitter.com/tZXFAK4yzC

— اردن (@jrosethereturn) 19 آوریل 2023

این حادثه، که تا حدی در ویدیو ضبط شده بود، در روز یکشنبه، 16 آوریل، به دنبال درگیری با تماشاچی که E-40 ادعا می کرد او را “هیچک” می کرد، رخ داد. 40 نفر در بیانیه‌ای که پس از اسکورت به خارج از میدان منتشر کرد، گفت که او در معرض “سوگیری نژادی” قرار گرفته است.

متأسفانه، یادآوری دیگری بود که – علیرغم موفقیت و تمجیدهای من به عنوان یک موسیقیدان و کارآفرین – تعصب نژادی همچنان رایج است. امنیت بین یک مرد سیاه پوست و یک زن سفیدپوست اختلاف نظر دید و بلافاصله تصور کرد که من مقصر بودم.» 40 در آن زمان نوشت.

او ادامه داد: «من کاملاً توسط تیم امنیتی کینگز تحقیر شدم و از فرنچایز می‌خواهم رفتار وحشتناکی که رخ داده را بررسی کند.»

این پست به روز خواهد شد.