بک لینک PBN چیست؟

شاید اگر به 7 نکتهای که در بخش قبل گفتیم بک لینک pbn توجه نداشته باشید راهاندازی PBN ساده و ارزان بنظر برسد ولی احتمال شناسایی آن توسط گوگل و جریمه شدن سایتها بسیار بالا خواهد بود. در اجاره لینک و یا روشهای PBN قدیمی با دقت بالا قدم بردارید.

روش PBN (غیر از روش PBN اوج شید) بسیار پرهزینه و تکنیکیه و هزینه های بسیاری داره مثلا هزینه انواع هاست و دامنه و نگهداری و مدیریت آنها درواقع کمرشکن هستند جدا از آنکه معلوم نیست آیا اثر مثبت میگذاره و یا اثر منفی. همچنین محتوای سایتها مشابه میباشد و بسیاری از آنها محتوای اختصاصی ندارند.

Pbn در سئو چیست

بعد از آنکه شما یاد گرفتید چطور و در کجا لینک بسازید باید به فکر مکان لینک باشید یعنی مثلا متوجه باشید سایت x برای لینک سازی خوبه، حال سایت x مکانهای مختلفی داره مثلا فوتر سایت (پایین سایت) و یا در داخل محتوا و … سوال شما این است که pbn چطور کار میکند ؟ لازم به ذکر است ، تعداد بسیار زیادی از پروکسی ها در سطح وب وجود دارند و این موارد ذکر شده مثال بودند. به شکل خلاصه وجود لینک در یک بخشی از صفحه اثر بهتری داره تا اینکه لینکها در کل سایت باشند. لینکهای قدیمی اثر و کیفیت بسیار قدرتمندی دارند و شما با استفاده از آنها میتوانید، کسب وکار نوپا خود را به نزدیکی رقبایی برسانید که فعالیت خود را چندین سال پیش و سطح بسیار بالایی شروع کردهاند.

بک لینک PBN

با این حال یک سری روش ها وجود دارند که امروزه متداوله و ما آنها را فقط لیست میکنیم ولی به منظور تایید و یا عدم تایید نیست.

و یا ممکنه خودتان هیچ لینک اسپمی نسازید ولی رقبا و در یک سری سایتها چنین کاری را انجام دهند و در این صورت باید آن لینکها را پیدا کنید و Disavow کنید. ابزار AHrefsBar بهترین ابزار برای تحقیق کلمه کلیدی ، تفکیک کشور ، جزئیات نتایج جستجو و آنالیز رقبا و سایت های شخصی با فاکتورهایی مشابه ابزار SEOQuake میباشد.

کلمات کلیدی ، حجم جستجو ، CPC ، هزینه تبلیغات ادوردز کلمه و میزان رقابت و سختی آن برای رتبه بند در نتایج جستجو ارائه میدهد.

در حالت کلی تر هدف استفاده از این ابزار پیدا کردن حجم جستجو برای کلمات کلیدی خاص ، گروه بندی کلمات کلیدی ، پیگیری فعالیت رسانه های اجتماعی برای رتبه بندی وب سایت در دسته ای از کلمات خاص میباشد . اساساً ، ابزارها نشان می دهند که هر کلمه کلیدی در هر ماه چند بار جستجو میشود.

لینک سازی pbn چیست ؟

در این مرحله ما ۳۰۰۰ بک لینک بصورت کامنت بلاگ به سایتهای مرحله ۲ ارسال می کنیم. بک لینک PBN و یا همان لینک سازی PBN (پی بی ان) یکی از متدهای لینک سازی می باشد که قدرت بسیار زیادی جهت افزایش رتبه سایت شما در گوگل داشته و جهت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در کوتاه ترین زمان، بدون شک نیازمند این متد خواهید بود.

بک لینک پی بی انبطور خلاصه می توان گفت ، هرچقدر خرید بک لینک به ازای پرداخت هزینه ، واضح و مستقیم بوده و از یک الگوی تکراری تبعیت کند ، احتمال جریمه سایت توسط گوگل نیز بیشتر خواهد بود. طبق تجربه ما معمولاً هر کلمه ای که امتیاز بالاتر از 25 داشته باشد در رده نسبتا سخت و پر رقابت قرار میگیرد. طبق این گفته ها ، درواقع ما دنبال کلماتی هستیم که حجم جستجو خوب و رقابت متوسط یا کمی داشته باشند. حجم جستجو چیست و چرا مهم است ؟

لینک سازی Pbn

تا اینجا فهمیدیم که داشتن حجم خوب درجستجو به چه معناست. سئو کلاه سفید مجموعه اقداماتی است که در آن از استراتژی و نکاتی که گوگل به ما نشان داده است استفاده می کنیم و همیشه سعی می کنیم برای کاربری که وارد صفحه ای از سایت ما می شود بهترین لینک سازی pbn نتیجه ممکن را بدست آوریم تا رضایت وی را جلب کنیم. ابزار SEOQuake یک افزونه مفید برای مرورگر است که به نوار بالایی مرورگر متصل شده و وبسایت را در موتور جستجو بینگ و گوگل با فاکتور های مختلفی بررسی میکند.

ابزار SEOMinion هم یک افزونه دیگر برای مرورگر است که سئو on-page سایت را با عوامل مختلف مورد بررسی قرار میدهد.

دامنه هایی که خریداری می کنید نباید به نام یک فرد باشد این کار با بررسی اطلاعات whois توسط گوگل کاملا مشخص می شود که این دامنه به اسم چه کسی است و براحتی قابل شناسایی می باشد.

حق انتخاب با شماست، گوگل را دوست خود میدانید یا قصد دشمنی دارید؟ اگه لینکهای بیکیفیت و اسپم وار بسازید کم کم نگاه گوگل نسبت به وبسایت شما عوض میشه و ممکنه در گامهای اول و به شکل موقت مثلا ۱ الی ۷ روز در برخی کلمات که سئو منفی انجام دادهاید در جایگاه اصلی خود نباشید و به صفحات پایینتر اُفت کنید و یا حتی کلا در هیچ صفحه ای از نتایج نباشید.

چرا که با گرفتن لینکها از وب سایتهایی قدیمی، به گوگل اعلام میکنید که معتبر و قابل اعتما هستید؛ پس قرار گرفتن در نتایج اول گوگل، پاداشتان خواهد بود. یکی دیگر از ابزارهای مهم برای وبمسترها، ابزارهای کنترل رتبه سایت در نتایج جستجوست.

بهترین مکانها برای لینک سازی و ساخت لینک در داخل مقالهها است و یا در یک بخشی از سایت که البته آن بخش در همه صفحات لود نشود. برای جلوگیری از این مشکل باید سایتهای مرجع و مرتبط با حوزه کاری هر دامنه را شناسایی کرده و در محتوا یا بخشهای مختلف صفحات به آنها لینک دهید.

شبکه Pbn چیست ؟

زمانی که شما در بخشی از محتوای صفحه خود لینکی برای ارجاع به سایتی بهجز سایت خودتان قرار دهید، از لینک سازی خارجی استفاده کردهاید و زمانی که دیگر سایتها لینک خاصی از صفحات شما را در محتوای خود بگذارند، باز هم لینک سازی خارجی انجام گردیده است که به آن بک لینک نیز میگویند. از طرفی لینکهای موجود در فوتر و یا هدر یک سایت ممکنه ترافیک خوبی را به سایت ما ارسال کنه و این هم یک مزیته.

بک لینک چند مرحله ای

برای اکثر ابزارهای معرفی شده ، شما نیاز به استفاده از پروکسی دارید ، سوال اصلی این است که پروکسی چیست ؟ امیدواریم این مقاله برای افرادی که با این اصطلاحات آشنا نیستند ، مفید باشد و آنها را به درستی در مسیر تبدیل شدن به میلیونر های آینده سئو راهنمایی کند.

به عبارت دیگر، آنها هدفی بالاتر از عضوی از PBN بودن دارند. جدای از مزیت هایی که خود این ابزارها برای برند و کسب و کار دارند، اگر ابزار مورد نظر شما واقعا کاربردی باشد، وبمستران، نویسندگان محتوا و حتی سئوکارهای حوزه فعالیت تان، در مقالاتی که مینویسند به آن لینک میدهند.