بک لینک چیست؟

ولی لازم است بدانید که برای یک صفحه خاص از آن دامنه محسوب میشود. بک لینک چیه ؟ هایی که به روش صحیح از سایت منتشر کننده به وب سایت شما ایجاد میشود، یکی از مهمترین نکات این روش محسوب میشود. یکی از این مفاهیم کاربردی بک لینک ها هستند که در شرایط کنونی بعضی از مدیران سایتها و برخی مشاورین سئو تعاریف متفاوتی از آنچه که در واقعیت هست ارائه می دهند . 4. بک لینک هایی که شما خریداری می کنید باید به صورت تخصصی فقط برای سایت شما ساخته شود ولی برخی از دوستان به علت طولانی بودن پروسه ساخت بک لینک، برای چندین سایت به صورت همزمان شروع به ساخت بک لینک می کنند که تمام شرایط بک لینک با کیفیت را با این کار زیر پا می گذارند.

بک لینک نوفالونکته: به عنوان یک تکنیک ساخت بک لینک، زمانی که میخواهید از انکر تکست نام برند یا عبارت های عمومی استفاده کنید، سعی کنید در اطراف انکر تکست کلمه یا کلمات کلیدی را به صورت متن عادی بیاورید. البته این کار آپارات، کاری فکر شده و درست است چرا که باعث می شود که کسانی که محتوای ویدیویی مفیدی ندارند ، شروع به ساخت کانال های اسپم برای درج لینک نکنند. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یکی از هدف های بزرگ و مهم افرادی می باشد که دارای وب سایت هستند و می خواهند به این وسیله کسب و کار خود را رونق دهند.

بک لینک یعنی چی ؟اما یکی از بهترین راهها برای ماندگاری اعتباری سایت شما، استفاده از رپرتاژ آگهی است که به طور دائمی در سایتهای بزرگ قرار میگیرد. وقتی که نام شما توسط کاربران در سایتهای بزرگ دیده شود، در ذهن کاربران این برداشت ایجاد میشود که برند شما هم رده سایر برند های بزرگ است. با اینکه هنوز بعضی از افراد از این تاکتیک ها برای ایجاد لینک استفاده می کنند ولی تعداد آن ها نسبت به قبل کاهش چشم گیری داشته است. برای طراحی سایت استفاده از بک لینک یکی از کارهایی است که دغدغه سئو کاران را دو چندان کرده است.

بک لینک فالو

این موضوع میزان اهمیت گرفتن بک لینکهای دائمی را در فضای اینترنتی بیشتر روشن میکند. دلیل محبوبیت موتور جست و جوی گوگل نیز این است که در صفحه اول آن هر سایتی وجود ندارد بلکه باید فاکتورهایی را رعایت کند تا گوگل آن را به کاربران در صفحه اول خود نمایش دهد . صفحه اول لیست نتایج جست و جو گوگل قرار گرفتن یعنی آغا موفقیت و سودآوری از فعالیت های مختلف در سایت های مذکور ، برای آنکه سایتی در این جایگاه قرار بگیرد باید بهینه شود به عبارتی دیگر فاکتورهای سئو را رعایت کند . سئو به معنای بهینه سازی سایت برای رسیدن به صفحه اول جست و جو کلمات کلیدی مرتبط می باشد .

گوگل نیز این را می داند، پس اگر شما ۱۰۰ لینک فالو دارید حتما باید ۲۰۰ لینک نوفالو نیز داشته باشید تا لینک سازی شما طبیعی به نظر برسد. در پست هایی که دارای کامنت زیادی بوده و همچنین نقل قولی از برند شما شده است شرکت کنید و نظر خود را نیز ابراز نمایید. بنابراین راه های بسیاری را برای بدست آوردن نتیجه مطلوب در وب سایت خود نیز انجام میدهند بک لینک گرفتن یکی از همین راههای تاثیر گذار بر سئو سایت می باشد اما باید توجه داشته باشید که لینک هایی که دریافت می کنید بر وب سایت شما تاثیر گذار می باشد یا خیر؟

گوگل را چه چیزی فرض کرده اید آیا خرید بک لینک انبوه و ثبت 1000 بک لینک در سایت های عمومی و نامرتبط به الگوریتم پنگوئن گوگل خبر از غیرطبیعی بودن این عملیات را نمی دهد! به عنوان یک سئو کار و یا شخصی که صاحب وب سایت می باشد به این موضوع کاملا واقف هستید که افزایش تاثیر بک لینک بر سئو چقدر دارای اهمیت می باشد. بک لینکهای قرارگرفته در رپرتاژ خبری، از نوع داخل مقاله هستند و به این ترتیب گوگل راحتتر به آنها اعتماد میکند و به خاطر آنها اعتبار بیشتری به سایت شما قائل است.

این بدان معناست که هرچقدر سایت معرفی کننده معتبرتر باشد، میزان اعتبار موتور جستجوی گوگل برای آن سایت نیز بیشتر میشود. استفاده از بک لینک ها در الگوریتم موتور جستجو چیز جدیدی نیست. سه نوع تکنیک در افزایش سئو سایت استفاده میشود، به نامهای کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری. رپرتاژآگهی از نوع کلاه خاکستری است. یکی از اولین نکات در زمان آموزش بک لینک سازی کلاه سئو بررسی نتیجهای است که از آنها دریافت میکنید. بک لینکهایی که داخل مقاله قرار دارند به دلیل اینکه به صورت معرفی و پیشنهاد هستند، نزد گوگل از اعتبار بیشتری برخوردار هستند و بیشتر میتوان به آنها اعتماد کرد.

بک لینک چیستاین در حالیست که بک لینکهایی که در فوتر، منو، جایگاههای تبلیغاتی و دیگر بخشهای سایت قرار دارند، به دلیل اینکه ممکن است تصور شود یک همکاری تجاری یا بک لینک پولی هستند، اعتماد کمتری به آنها میشود. موضوع بسیار جالبی که در مورد بک لینک ها وجود دارد این است که کمکتان می کنند نتایج بسیار قدرتمندی برای سئو بگیرید. اگر پیدا کردن لیست مرتبط با کار خود و درج کامنت در آنها برایتان مقدور نیست (بخاطر کمبود وقت و دلایلی از این دست) میتوانید از پکیج ربات های کامنت گذار ما استفاده کنید.

بک لینک یعنی چه ؟

هر چند دریافت لینک از سایت های معتبر و شناخته شده کاری سخت می باشد ولی ارزش بسیاری دارد لینک های خوب دارای ویژگی هایی می باشند که اگر به درستی از آنها استفاده کنید نتیجه خوبی را در گوگل بدست خواهید آورد. برای اینکه گوگل بتواند در وب سایت شما لینک های جدید که دریافت می کنید را شناسایی کند و رتبه بندی مناسبی را برای شما در نظر بگیرد چند هفته ای زمان می برد و این نشان دهنده تاثیری بالایی می باشد که متن لینک شده در رتبه بندی گوگل دارد. به معنای اینکه، سایت مورد نظر با استفاده از شیوههایی که توسط گوگل جریمه نشود، برای افزایش رتبه شما در نتایج جستجو تلاش میکند.

ابزارهای تحلیل بک لینک (مناسب برای لینکهای ورودی سایت): برای تجزیه و تحلیل لینکهای ورودی یک سایت، میتوانید از ابزارهای تحلیل بک لینک مانند LinkMiner یا ahrefs استفاده کنید. بک لینک خوب بک لینکی می باشد که از وب سایتهای معتبر و شناخته شده دریافت کرده باشید و سایتی باشد قابل اعتماد. تعریف بک لینک: اگر بخواهیم به شکل ساده تعریف کنیم، به طور کلی هر لینکی که از یک سایت به یک سایت دیگر داده می شوند ، بک لینک نام دارد. نمونهای از بک لینک با کیفیت، بک لینک های لایه ای و یا هرمی هستند که در وبلاگهایی با محتوای مرتبط به موضوع سایت شما گنجانده میشوند.

بک لینک چیهاگر این ایده و موضوع به اندازه کافی جالب باشد، احتمالا مدیر سایت نیز از شما و پیشنهاد نوشتن پست مهمان استقبال خواهد کرد. اما امروز و در این مقاله می خواهیم درباره افزایش تاثیر بک لینک و تاثیر آن بر سئو صحبت کنیم. بازاریاب ها ، بک لینک سازی را یکی از شیوه های تبلیغات می دانند . سئو دو قسمت دارد ؛ سئو داخلی که مربوط به تمامی فعالیت های داخل سایت در راستا بهینه سازی می باشد و سئو خارجی که مربوط به فعالیت های خارج از سایت است که برای بهینه سازی انجام می گیرد .

انواع بک لینک ها

در این قسمت ما می خواهیم در ارتباط با یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو خارجی ” بک لینک سازی ” سخن بگوییم . هر چقدر تعداد بک لینک های سایت زیاد باشد، پیج رنک کلی شما بیشتر می شود. به میزانی که یک شخص برای شما قابل اعتماد باشد، شما بیشتر به پیشنهادات او اعتماد میکنید. به میزانی که یک پیشنهاد از ماندگاری بیشتری برخوردار باشد، میزان اعتباردهی گوگل به سایت بیشتر میشود. به طور معمول بک لینکهای شما در رپورتاژ آگهی، از نوع فالو هستند و سبب اعتباردهی کامل به سایت شما میشوند. میتوان نتیجه گرفت که بک لینکهای دائمی درون رپرتاژ آگهی، سبب رشد بیش از پیش سایت شما به صورت روزانه خواهد شد.