بنزینو به یاد می آورد که در سنین جوانی تلاش می کرد تا از کشیدن علف های هرز جلوگیری کند

در جریان حضور در آخرین قسمت از پادکست GOATs and Underdogsبنزینو به این موضوع اشاره کرد که تلاش برای تربیت یک ستاره در حال رشد چگونه است.

در یک کلیپ پیش نمایش که قبل از قبلی به اشتراک گذاشته شده است منبع بنزینو با حضور سردبیر در برنامه به یاد می‌آورد که در دوران نوجوانی دخترش کوی لیری از کشیدن علف هرز جلوگیری می‌کرد.

بنزینو توضیح داد: «او اساساً 15، 16 سال دارد. “و او سیگار می کشد – لعنتی، من نمی خواهم او سیگار بکشد. پس مثل این است که، مرد، من نمی‌خواهم آدم بدی باشم.»

پس از اعتراف به اینکه اولین بار سیگار کشیدن را در 13 سالگی شروع کرد، تامیرا اسمیت، مجری برنامه، از به اصطلاح ریاکاری بنزینو دفاع کرد و گفت: “اما شما می خواهید بچه هایتان بهتر از شما باشند!”

بنزینو پاسخ داد: “حق با شماست.” به این می گویند ریاکاری ضروری.»

البته بنزینو و لرای هموارترین رابطه را با هم نداشته اند.

در آوریل 2022، کوی در حین حضور در تلویزیون پدرش را صدا کرد باشگاه صبحانه، ادعا می کند که خانواده او را به دلیل مسائل مالی در شرایط سخت قرار داده است.

این مشکلی است که همه فکر می‌کنند این یک موقعیت قاشق نقره‌ای بود. بابام باخت منبع وقتی من 9 ساله بودم [years old]او به اشتراک گذاشت. زمانی که از بین رفت، آنقدر بزرگ شدم که زندگی را درک کنم. و بعد از آن از بین رفت. واقعیت ضربه زد. ما از کار افتاده بودیم، ما در حال کشف چیزهایی هستیم، آیا من را احساس می کنید؟

چند روز بعد، لری در رسانه های اجتماعی فاش کرد که بنزینو، پس از شنیدن نظرات او، متعاقباً او و مادرش را تهدید کرد.

او در آن زمان در توییتی نوشت: «پدرم به مادرم پیام می‌دهد که من و او را تهدید می‌کند، زیرا من گفتم او در کلوپ صبحانه در روز انتشار آلبوم من خراب شده است». من از آوردن این چیزها به رسانه های اجتماعی متنفرم، اما پدرم به کمک نیاز دارد. ببخشید اگر در کلوپ صبحانه به شما توهین کردم، اما با من یا مادرم رفتار نکنید، زیرا از اعتراف به این که ما به دنبال منبع شکست خوردیم متنفرید.