بسته مراقبتی 6 آهنگ جدید ENNY، “We Go Again” یک گوش دادن ضروری است

در شش ماه گذشته، ENNY به سختی کار می‌کند و به دقت پایه‌های جدیدترین دسته از آهنگ‌هایش را می‌سازد. ما دوباره می رویم. به گفته او، شش ردیاب جدید که نه به عنوان یک EP و نه یک پروژه ثبت شده است، یک «بسته مراقبت» است. ما یکی از تراک‌ها، «مشکلات شامپاین» را در اکتبر سال گذشته شنیدیم، پس از آن یک ریمیکس با نام Unknown T و سپس آهنگ «No More Naija Men» در اوایل سال جاری شنیدیم.

تا اواخر مارس بود که ENNY رسما اعلام کرد این بسته مراقبتی در راه است. تهیه‌شده توسط پایا، امیل، یوگیک، بیکر آرون، بیت بوچا و لیندن جی، با حضور مهمان از لویل کارنر، بسیاری از موضوعات موضوعی را ادامه می‌دهد. زیر بیست و پنجاما در دو سالی که از آن EP می گذرد اتفاقات زیادی افتاده است و صداهای او به شدت رشد کرده است، با استفاده از گونه های مختلف رپ و همچنین بوسا نوا، الکترونیک lo-fi، و روح، در حالی که همچنان صدای تکرار نشدنی ENNY را در جریان نگه داشته است.

در کنار ما دوباره می رویمENNY’s همچنین تصویری جدید را برای سومین تک آهنگ خود، “Charge It” به اشتراک گذاشت. به کارگردانی Otis Dominque و خود ENNY (در اولین کارگردانی‌اش)، زیبایی‌شناسی عمیق‌تر به زرق و برق دهه 70 می‌پردازد که او اخیراً با آن بازی می‌کند. اختلاط عناصر الف Starsky & Hutchدرام پلیسی به سبک چیزی که اساساً یک پیام ضد جدایی درباره نادیده گرفتن کاستی‌های شریک زندگی‌تان و اضافه کردن آن به صورت‌حساب اوست، این یک کوکتل جذاب از چرم قهوه‌ای، استعدادهای درشت و موهای فرفری‌شده است.

صحبت کردن در ما دوباره می رویمENNY می‌گوید: «بعد از اینکه اولین EP خود را رها کردم، آنقدر متقاعد شدم که دیگر هرگز پروژه دیگری را رها نخواهم کرد، زیرا احساس می‌کردم هر چیزی را که می‌خواستم بگویم، گفته‌ام. این آهنگ‌ها برای اینکه یک پروژه باشند ساخته نشده‌اند. هدیه رشد و تغییر؛ هدیه ای به خودم به عنوان یادآوری اینکه من هنوز قادر هستم. و هدیه ای به افرادی که تا کنون در این سفر به من پیوسته اند. یک بسته مراقبتی فکر می کنم توسعه این پروژه بخشی از مسیر پیگیری رشد من به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک زن جوان است. خوشحالم که توانسته ام با چنین طیف شگفت انگیزی از تولیدکنندگان حتی در برخی از غیر متعارف ترین راه ها کار کنم. اما این به من یادآوری می کند که هیچ فرمولی برای ایجاد وجود ندارد – این فقط زمانی اتفاق می افتد که لازم باشد. حتی کارگردانی مشترک ویدیوی «Charge It» با اوتیس لحظه بسیار زیبایی برای من بود. خیلی خوب است که وارد نسخه‌های جدید خود شوید.»

برای جشن گرفتن این مناسبت، ENNY همچنین در Omeara در پایان این ماه (27 آوریل) تیتر یک نمایش خواهد بود. قبل از اینکه بخواهید بلیت خود را تهیه کنید، روی ویدیوی «Charge It» در نقطه میانی پخش را فشار دهید و سپس در ما دوباره می رویم به طور کامل در زیر