اولین نمایش: کنراد استون خواننده و ترانه سرای روحی وارد عصر جدیدی می شود

اگرچه او اولین آهنگ رسمی خود را به عنوان کنراد استون در سال 2020 منتشر کرد، راهی که این هنرمند جوان متولد ولز جنوبی در حال حاضر طی یک دهه در حال ساخت است. در طول سال‌ها (او اولین بار در ۶ سالگی شروع به ساخت موسیقی کرد)، تغییرات زیادی را تجربه کرد، به بررسی گریم، رپ، ترپ و همچنین پاپ پانک و ایمویی که برای اولین بار بر او تأثیر گذاشت.

حالا به نظر می رسد که او به فرم نهایی خود رسیده است. کنراد با الهام از روشی که هنرمندانی مانند The Kid Laroi و Juice WRLD گیتارها را با رپ و R&B ترکیب کردند، ترکیبی از R&B و emo را ایجاد کرده است و آنها را تنها با لمس AutoTune با هم ترکیب کرده است. او همچنین به تازگی قراردادی را با BE83 Music امضا کرده است و اولین تک آهنگ او برای این لیبل، “Moonlight” به طور رسمی فردا، 14 آوریل منتشر می شود.

پیش از آن، او پرده‌های ویدیوی «مهتاب» را کنار می‌کشد، و رسماً در این دوره جدید از حرفه‌اش زنگ می‌زند. فیلمبرداری شده توسط Benji Beecham، یک حاشیه تقریباً ترسناک در ویدیو وجود دارد که بین عکس‌هایی با نور آبی و با فوکوس ملایم در داخل خانه به جنگل‌های پوشیده از برف تغییر می‌کند.

روی ویدیوی جدید در بالا کلیک کنید و سپس حتماً «Moonlight» را قبل از انتشار رسمی آن در فردا ذخیره کنید.