اهمیت درج پست های با کیفیت در کنار خرید بهترین هاست

 

در کنار خرید هاست پر سرعت و با کیفیت، باید در نظر داشت اکثر افراد تمایل دارند که مشترکین خود را از پست های جدیدی که به وردپرس خود اضافه می کنند مطلع نمایند، اطلاع رسانی به مشترکین در مورد محتواهای جدیدی که درون وردپرس قرار داده‌اید به شما کمک می کند تا بتوانید با بازدید کنندگان از سایت خود در تماس بوده و آن ها را به مشتری تبدیل کنید.

در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که چگونه می توانید مشترکین خود را از پست های جدیدی که وردپرس سایت خود قرار می دهید اگاه کنید.

۱.ارسال پست های جدید وردپرس به مشترکین خبرنامه ایمیل

می توان گفت که یکی از ساده ترین روش هایی که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید مخاطبین خود را از پست جدید وردپرس آگاه کنید، لیست ایمیل شما است.

اگر هنوز لیست ایمیل خود را تهیه نکرده اید لازم است که در قدم‌ اول ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل مناسبی را انتخاب کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید در شبکه های اجتماعی: لینکدین و فیسبوک مارا دانبال کنید.

اگر دارای مشاغل کوچک هستید یکی از بهترین خدمات بازاریابی ایمیل constant contact است که به نظرم بهتر است که از آن استفاده کنید.

 استفاده از این ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل بسیار ساده و آسان است و می توان گفت که جز مبتدی ترین سرویس بازاریابی ایمیلی می باشد. شما با استفاده از آن می توانید مواردی همچون:

·         ردیابی و گزارش ساده

·         ایمیل نامحدود

·         تقسیم بندی

·         یک کتابخانه تصویر رایگان

·         ابزارهایی برای اشتراک گذاری رسانه های اجتمایی را دریافت کنید.

constant contact شامل تمام ابزار هایی می شود که شما برای ارسال پست های جدید خود به مشترکین وردپرس سایت احتیاج دارید، حتی این امکان را به شما می دهد تا پست وبلاگ جدید خود را بتوانید به صورت مستقیم در ایمیل جا سازی نمایید.

۲.ارسال پست های جدید به مشترکین اعلان فشار

از دیگر راه هایی که شما می توانید به وسیله آن پست های جدید خود را در وردپرس به مشترکین خود اعلام کنید، مشترک شدن افراد در اعلان های فشار شما است. اعلان های بازشو به شما این امکان را به شما می دهند تا بتوانید از طریق دستگاه های دیگری مانند: تلفن همراه و دسکتاب به بازدید کنندگان سایت خود پیام ارسال کنید.

همچنین اعلان های فشاری به شما امکان را می دهند تا بتوانید سریع و بدون صبر کردن یک پست جدید تا زمانی که آن ها صندوق پستی خود را بررسی کنند، به مشترکین خود دسترسی داشته باشید.

با نصب پلاگین pushengage در سایت وردپرس، پس از آن که پست جدید خود را منتشر نمودید کاربران اعلانی تحت عنوان پست جدید دریافت می کنند.

اعلانی که کاربران دریافت می کنند شامل عنوان و یک تصویر کوچک از پست انتشار شده است. زمانی که کاربران بر روی این اعلان کلیک می کنند به صفحه پست وبلاگ هدایت می شوند.

.استفاده از یک ایمیل Rss

 Rss feeds یک فناوری ساخته شده در وردپرس است به گونه ای که هرگاه شما یک پست وبلاگ جدید را منتشر می کنید، به روز رسانی منظم را ارسال می کند.

شما می توانید از Rss در وب سایت خود برای ارسال خودکار ایمیل در هنگامی که پست جدیدی منتشر می کنید بهره ببرید بدون نیاز به این که هر بار یک خبرنامه ایمیل به صورت دستی ایجاد کنید.

جمع بندی

همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان کسب و کار هایی که دارای سایت هستند ایجاد تعامل و برقراری ارتباط با مخاطبین است. یکی از این راه هایی که این افراد می توانند با مشترکین ارتباط برقرار کنند، ارسال پست های جدید است.

در این مقاله سعی نمودیم به شما بگوییم که چگونه می توانید مشترکین خود را از نحوه انتشار پست های جدید خود آگاه کنید.