اسم حیوان دست اموز بد در توییت کواچلا هری استایلز رکورد را به درستی ثبت می کند

تیم Bad Bunny توضیح داده‌اند که خواننده پورتوریکویی قصد بدی نسبت به هری استایلز نداشته است که او در هنگام اجرای کواچلا توییتی درباره “همانطور که بود” نمایش داد.

در طول اجرای او در آخر هفته “El Apagón”، صفحه پشت خواننده این توئیت را نشان داد: “شب بخیر بنیتو می‌توانست همانطور که بود عمل کند، اما هری هرگز نتوانست el apagon را انجام دهد.”

طرفداران بلافاصله تصور کردند که اسم حیوان دست اموز بد به استایلز سایه می اندازد که در جوایز گرمی 2023 اسم حیوان دست اموز بد را برای آلبوم سال شکست داد، اما یکی از نمایندگان در بیانیه ای تایید کرد. رولینگ استون روز دوشنبه که اون ورانو سین تی خواننده هرگز تصویر نمایش داده شده در طول اجرای خود را تایید نکرد.

در بیانیه آمده است: «هدف ما ایجاد طرح‌های سبکی است که شخصیت Bad Bunny را تجسم می‌بخشد و تجربه‌ای را که او به عنوان یک مجری ارائه می‌کند، تقویت می‌کند. درخواست هنرمند در حین اجرای نمایش «ال آپاگون» این بود که فقط از تصویر استفاده کند و از متن توییت استفاده نکند، که ما مسئولیت آن را می پذیریم و آن را برای اجرای روز جمعه تصحیح کردیم. این تصاویر تجلیل از اسم حیوان دست اموز بد و فداکاری او برای توانمندسازی جزیره بومی خود، پورتوریکو است.

اسم حیوان دست اموز بد در طول دوره بازی خود در کواچلا، زمانی که اولین لاتین تبار بود که تیتر جشنواره موسیقی ایندیو، کالیفرنیا شد، تاریخ ساز شد.

در اخبار دیگر Bad Bunny، خواننده «Me Porto Bonito» موزیک ویدیوی «Unx100to» را با Groupo Fontera منتشر کرد، که در آن هر دو نوازنده در حال آواز خواندن در مورد باتری گوشی های در حال مرگ خود در خارج از یک مزرعه متروکه می خوانند و سعی می کنند با عاشقان سابق خود تماس بگیرند.

زیر را تماشا کنید.