اراذل و اوباش جوان درباره پرداخت لیل کودک به رپ صحبت می کند زیرا او به او اعتقاد داشت

گاهی اوقات ، افراد اطراف شما حتی قبل از توانایی شما می توانند عظمت و پتانسیل شما را ببینند. در مورد Lil Baby ، Young Thug در حالی که در پادکست TI بود ، توضیح دادxpediTIously با بنی قصاب که می دانست عزیزم می تواند رپ کند حتی قبل از اینکه او متوجه شود.

TI از توگ س askedال کرد: “لیل عزیز گفت که شما فقط برای تمرکز روی رپ به او پول می دادید.” توگ پاسخ داد: “آن n *** a نمی دانست او کیست.”

“من عادت داشتم زیرنویس های جوان n *** a را روی عکسهایش بخوانم و او را مانند” bruh، you know you can rap “صدا می کنم. او در زندان مانند: “bruh ، I’mma goddam برو بیرون ، I’mma goddam برای من مقداری پول ، یک کیسه برای من تهیه کن و آنچه را که لازم است انجام دهم”.

سپس این دو درمورد چگونگی شناختن اوگ قبل از رفتن به زندان به خاطر اینکه بچه ها در نزدیکی یکدیگر زندگی می کردند ، صحبت کردند و اینکه دلیل اصلی این که او ابتدا به کودک رپ می پرداخت ، این بود که او می خواست به او نشان دهد که چگونه می تواند زندگی خود را در اطراف آن شکل دهد .

توگ توضیح داد: “فقط برای آراستن او در مقابل شما می توانم از انجام این کار پول بگیرم ، مانند هیچ کلاه.”

Lil Baby در مورد اینکه چقدر Young Thug در گذشته به او کمک کرده است چه از نظر مالی و چه با تشویق به ادامه کارش عمیق صحبت کرده است.

بیبی گفت: “من قبلاً به استودیو می رفتم.” باشگاه صبحانه در ماه مارس. “او در بعضی مواقع مانند این بود که” شما در رپ فرصتی پیدا کردید. حتی یک فرصت نیست. مثل اینکه می خواهید آن را رپ کنید. شما حتی نمی توانید سرما آور باشید. او FaceTime را می دید و می دید که کجا هستم و دوست دارد ، “لعنتی حتی در استودیو نیستی؟”

“ذهن من آنجا نبود که ذهن اراذل و اوباش باشد [was] زیرا من آنچه را که اکنون تجربه کرده ام ندیده ام “. ادامه داد:” اکنون همه آنچه را که گفته قدردانی می کنم و همه گفته های او را می فهمم. هنوز چیزی در سرم فرو می رود ، اما هنوز هم نمی توانم آن را ببینم. “

این سه نفر همچنین در مورد تأثیرگذاری Young Thug در موسیقی به طور کلی صحبت کردند ، و Thug در پاسخ به او درباره اینکه تا چه اندازه رپرها قبل از او بر کار او تأثیر گذاشته اند و باعث شده اند او بخواهد به روش منحصر به فرد خود موسیقی بسازد ، پاسخ داد.

کل قسمت پادکست TI را تماشا کنید هxpediTIously با حضور بنی قصاب و جوان اراذل و اوباش در بالای صفحه. Jadakiss و Rapsody نیز در این قسمت ظاهر می شوند.