اتو سی پپ چیست؟

البته تحمل فشار در طول شب و به هنگام دم و بازدم قدری سخت تر خواهد شد. وقتی توقف تنفس خیلی زیاد شد و یا به اندازه کافی تکرار نشد، اکسیژن به مغز نخواهد رسید و بدن به سرفه، خفگی یا گاز گرفتگی کشیده می شود. هنگامی که تنفس شخص در خواب متوقف می شود، او تا حدی از خواب بیدار می شود به این دلیل که مغز او از مراحل عمیق تر خواب به زور خارج می شود تا بدن را وادار کند که نفس کشیدن را دوباره شروع کند. این افراد به دلیل مشکلات تنفسی در خواب، امکان بسته شدن مجاری تنفس شان وجود داردبه این اختلال تنفسی آپنه گفته میشود. ما مصمم هستیم بهترین دستگاه را برای شما و وضعیت منحصر به فرد شما پیدا کنیم. برای کمک به افرادی که از اختلالات تنفسی حین خواب مانند آپنه و یا وقفه تنفسی رنج می برند کاربردی و موثر است.خرید دستگاه سی پپ cpap با گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار مهم است.دستگاه سی پپ cpap با ایجاد یک جریان فشار هوای مثبت پیوسته کهاز طریق لوله و ماسک وارد بینی فرد می شود، موجب رفع گرفتگی تنفسی و باعث اصلاح الگوی خوابمی شود.بر روی بدنه دستگاه یک صفحه نمایش وجود دارد که میزان فشار هوای تولید شده توسط دستگاه را مشخص می کند.

سی پپ تنفسیدستگاه سی پپ (CPAP) بطور گسترده در درمان اختلالات تنفسی خواب و آپنه استفاده گردیده و با فشاری مختصر و ثابت را از طریق ماسک به اکسیژن رسانی و تنفس مصنوعی کمک می کند. و دستگاه بای پپ (BIPAP) و با فشاری مثبت اکسیژن رسانی نموده و باعث افزايش انگيزه بيمار برای انجام تنفس های عادی می گردد و هـم قدرت انجـام ايـن كـار را افـزايـش می دهد. دستگاه بای پپ مد ST، علاوه بر انجام عمل فوق، با تهیه بک آپ از ریتم تنفسی، تعداد تنفس بیمار در یک زمان مشخص را تعیین می کند و کمک می کند بیمار از تعداد تنفس مشخصی دردقیقه کمتر نداشته باشد. تیتراسیون به طور معمول پس از تست خواب یا پلی سومنوگرافی انجام می شود. درمان سی پپ بهترین درمان برای آپنه خواب است. برای اطلاع از قیمت بای پپ و سی پپ و دریافت مناسب ترین مشاوره، بهترین بای پپ و سی پپ را خریداری نمایید. دستگاه سی پپ (CPAP) یک پمپ است که هوا را به طور مداوم از خلال یک ماسک به داخل مجرای تنفسی می دمد.

سی پپ CPAP فشار مثبت بالای اتمسفر را به صورت مداوم و یکسان در حین دم و بازدم از طریق ماسک به بیمار اعمال می کند. در صنعت پزشکی هر دو دستگاه قابلیت برنامه ریزی را دارند که هوای فشرده، ماسک ها، پوشش سر که به صورت و لوله متصل می شوند تا ماسک و دستگاه را به هم وصل کند، یک دستگاه BiPAP هوا را به عنوان یک دستگاه CPAP ارائه دهند، اما دارای دو فشار مختلف هستند. یکی دیگر از گزینه ها این است که از “ماسک بینی” استفاده کنید که به اندازه سوراخ بینی تان تعبیه شده است. فشار این دستگاه قابل تنظیم بوده و با توجه به نوع بیماری و نیاز بیمار توسط پزشک معالج و تکنیسین خواب، میزان فشارهوا تنظیم می شود. دستگاه به صورت کاملا خودکار فشار هوا را با توجه به نیاز و اشکالات تنفسی کاربر تنظیم می کند. دستگاه بای پپ نسبت به سی پپ دارای انعطاف زیادی است و فشار هوا را موقع ورود و خروج در هنگام دم و بازدم بیمار کنترل میکند و این میزان فشار را کاربر میتواند با توجه به شرایط بیمار تنظیم کند. در ابتدا تحمل میزان فشار دستگاه برای بیماران راحت است و مشکلی ایجاد نمی کند.

جزییات مشخصات و نحوه عملکرد دستگاه CPAP مدل REMSTAR AUTO: دستگاههای CPAP فیلیپس (که در حقیقت کمپانی مادر شرکت Respironics آمریکا می باشد) از پیشرفته ترین و دقیقترین دستگاههای درمانی اختلالات تنفسی حین خواب به حساب می آیند. هنگامی که این اتفاق چندین بار در ساعت رخ می دهد، کیفیت خواب کاهش می یابد، و مشکلات پزشکی بسیاری کم کم بروز می کنند. این دوره های توقف در تنفس می تواند دفعات معدودی رخ بدهد یا صدها بار در طول شب اتفاق بیفتد. این باعث می شود شما را در کم عمق تنفس و یا شما ممکن است قادر به تنفس برای چند ثانیه. تفاوت در فشار هوای استنشاق و بازدم به فرد این را امکان میدهد تا خواب آرامتری داشته باشد. شخص با احساس خفگی به دفعات مکرر از خواب می پرد، هر کدام از آنها میتواند تا ۲ دقیقه نیز به طول انجامد، خود فرد معمولاً از آنها مطلع نمیگردد. نحوه کار این دستگاه به صورت آزادسازی یک جریان هوای مختصر پیوسته است که مستقیم وارد بینی فرد می شود و موجب رفع گرفتگی عمل تنفس می شود. استفاده از دستگاه Hoffrichter مدل Trend II بسیار آسان می باشد، این دستگاه فشار هوا را آرام آرام بالا برده سپس هوا را به صورت فشرده در می آورد تا به میزان مناسب و مطلوب فشار هوا برای باز کردن انسداد سیستم تنفسی برسد.