آریانا گرانده به “نگرانی ها” و نظرات خود درباره بدن خود می پردازد

آریانا گرانده به طور مستقیم به نگرانی هواداران در مورد وزن خود پرداخت.

این خواننده 29 ساله روز سه‌شنبه به TikTok رفت و در آنجا پیامی سه دقیقه‌ای درباره اینکه جامعه چه احساسی درباره بدن دیگران ندارد به اشتراک گذاشت.

او گفت: “من فکر می کنم ما باید ملایم تر و راحت تر در مورد بدن افراد نظر دهیم، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.” «اگر فکر می‌کنید چیزی خوب یا با نیت خوب می‌گویید، هر چه که باشد… ما واقعاً باید تلاش کنیم تا آن‌قدر هم این کار را انجام ندهیم.»

در جای دیگری از این کلیپ، گرانده در مورد اینکه چگونه قبل از این وزن، “ناسالم ترین” او تا به حال بوده است صحبت کرد. بدنی که بدن فعلی من را با آن مقایسه می کردید، ناسالم ترین نسخه بدن من بود. من داروهای ضد افسردگی زیادی مصرف می‌کردم و آنها را می‌نوشیدم و بد غذا می‌خوردم.» “[I was] در پایین‌ترین نقطه زندگی‌ام، زمانی که به‌گونه‌ای نگاه می‌کردم که شما آن را سالم می‌دانید، اما این در واقع سلامت من نبود.»

او ادامه داد: «می دانم که نباید این را توضیح دهم. اما من احساس می‌کنم که شاید با داشتن یک فضای باز و نوعی آسیب‌پذیری در اینجا، ممکن است خوب از آن نشات بگیرد.»

آری گفت که در عوض، ما باید سعی کنیم “همدیگر را ایمن تر نگه داریم” و به یاد داشته باشیم که “سالم می تواند در بدن های مختلف متفاوت به نظر برسد”.

گرانده گفت: «شما هرگز نمی‌دانید که کسی در حال چه چیزی است. بنابراین حتی اگر شما از یک مکان دوست داشتنی و یک مکان مراقبت می آیید، آن شخص احتمالاً روی آن کار می کند یا یک سیستم پشتیبانی دارد که با آن کار می کند. با یکدیگر و با خود مهربان باشید.»

گرانده در گذشته با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است. در سال 2019، او ملاقات و احوالپرسی در طول خود را لغو کرد شیرین کننده تور جهانی به دلیل سلامت روانی او او همچنین قبلاً فاش کرده بود که پس از بمب گذاری در کنسرت منچستر در سال 2017 که منجر به کشته شدن 22 نفر شد، به PTSD مبتلا شده است.