کارشناسان کیفیت ساخت خانه در منطقه ناگورنی

Mosgosstroynadzor متخصصان چگونه بررسی می کنند ساخت یک ساختمان مسکونی 12 طبقه با 66 آپارتمان تحت برنامه نوسازی. این مکان در: Simferopolskiy proezd ، 7 ، ساختمان 1. قرار دارد.

رئیس بخش اولگ آنتوزنكو .

کارشناسان کیفیت سازه های بتونی مسلح و اتصالات جوش داده شده را بررسی می کنند ، ضخامت و یکنواختی لایه محافظ بتن ، وجود آرماتور ، یکنواخت بودن دیوارها ، ابعاد پنجره و درهای باز را بررسی می کنند. نمونه هایی از بتن و آرماتور که در تأسیسات در دست ساخت انتخاب شده اند ، برای مقاومت در برابر آزمایشگاه در شرایط آزمایشگاهی مورد آزمایش و آزمایش قرار می گیرند

“Mosgosstroynadzor توجه ویژه ای به کیفیت کار در ساختمان های مسکونی تحت برنامه نوسازی دارد. پس از بررسی مشترک ، کارشناسان این مرکز نتیجه گیری خود را در مورد انطباق کار انجام شده به الزامات اسناد فنی به مصدوم اشتروینادورز برای کارهای بعدی ارسال می کنند. این رویکرد باعث می شود تا از نقص های کشف شده جلوگیری شود و به سرعت از بین برود ، کیفیت و ایمنی ساختمان های جدید در دست تحویل تضمین شود. ”

برنامه نوسازی در آگوست 2017 تصویب شد ، شامل 5174 خانه بود. این نوسازی به 350 هزار خانواده مسکو – بیش از یک میلیون نفر اجازه می دهد تا شرایط زندگی خود را بهبود بخشند.