مسابقه ای در یادبود رزمندگان یاکوتی در دریاچه ایلمن

آغاز شده است

امروز ، ششم آگوست ، در روستای اوسترکه ، منطقه نوگورود ، یک دو و میدانی که در حوالی دریاچه ایلمن با هدف 75 سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی و یاد و خاطره سربازان یاکوتیان اجرا می شود ، آغاز شد. شش یاکوتیان در این مسابقه شرکت می کنند ، که توسط دیمیتری گوروخوف ، جانباز ورزش یاکوتیا با حمایت شورای جمهوری خواهان جانبازان و کارگران و مأموریت دائمی یاکوتیا به رئیس جمهور روسیه برگزار شده است.


دیمیتری گوروخوف – مروج یک سبک زندگی سالم ، کارگر محترم فرهنگ جسمی و ورزش یاکوتیا ، تیم وی شامل اعضای باشگاه های در حال اجرا ، شرکت کنندگان در ماراتن ها و پروژه های خیرخواهانه در حال اجرا است: اولینانا اووروکوف a ، آگول میخایلووا ، الکساندرا میتینا ، گاوریل فیلیپوف و آین نیکولاف . شرکت کنندگان در این مسابقه تعداد انگشت شماری از سرزمین بومی خود و پرتره های بستگان خود را که در جنگ بزرگ میهنی شرکت کرده بودند به همراه آوردند.

“این پروژه نه تنها به لطف ما ، دوندگان ، بلکه برای همه کسانی که به ما کمک کردند تا یک برنامه به یادماندنی برگزار کنیم ، اجرا می شود. با تشکر ویژه از ویلیام اوچیروویچ ایوانف و آگافیا ایلیینچنا پترووا از شورای جمهوری خواهی جانبازان “، – دمیتری گوروخوف گفت.”

ورزشکاران یاکوت مجبورند مسافت 264 کیلومتری اطراف ایلمن ، یکی از بزرگترین دریاچه های روسیه ، را با مشعل روشن شده از شعله ابدی میدان پیروزی یاکوتسک. مأموریت دائمی جمهوری به یاسیا گفت: پایان این کار برای 8 آگوست در بنای یادبود سربازان یاکوت در روستای اوسترکه برگزار شده است.