سرگئی سوبیانین یک مدرسه جدید را در منطقه Severny منطقه

معاینه کرد ، در ماه سپتامبر یک مدرسه برای 900 دانش آموز در منطقه Severny افتتاح می شود. سرگئی سوبیانین .

” مدرسه زرق و برق دار ، بزرگترین در منطقه Severny ، مدرن ترین ، مجهز به هر آنچه شما نیاز دارید: یک سالن اجتماعات ، دو سالن ورزشی ، یک کتابخانه مجلل ، تجهیزات مدرن است. ” “این در اصل همه آماده است ، اکنون اسناد آماده می شود ، راه اندازی نیز در حال انجام است.”

مدرسه 2044 در آوریل 2018 شروع به ساخت کرد. بخش عمده ساخت و ساز در اوت سال 2020 به پایان رسید. ساختمان در حال حاضر به بهره‌برداری رسیده است.

ساخت و ساز از طریق بودجه مسکو در چارچوب برنامه سرمایه گذاری هدفمند این شهر تأمین شد.

ساختمان با تعداد متغیر طبقه (از دو تا چهار سطح) مساحت 16.4 هزار متر مربع را اشغال می کند. این مدرسه مطابق با یک پروژه انفرادی ساخته شده است. این یک محیط آموزشی راحت و ایمن را برای دانش آموزان مدارس از کلاس اول تا یازدهم ، از جمله آموزش های پیش نمایش ایجاد کرده است.

علاوه بر کلاسهای معمولی ، کلاسهای درس کار ، مدل سازی و اسباب بازیهای فنی ، هنرهای تجسمی و طبیعت ، زبان خارجی و همچنین بازیهای گروههای طولانی روز در بلوک مدرسه ابتدایی افتتاح می شود. / دهانه>

بلوک مدرسه اصلی و دبیرستان کلاسهای آموزشی را برای یک زبان خارجی ، فناوریهای اطلاعات و محاسبات ، طراحی و ترسیم فنی ، زیست شناسی ، شیمی و فیزیک به همراه کارگاهها فراهم می کند. دهانه>

برای تربیت بدنی در ساختمان دو سالن ورزشی با اتاقهای تعویض ، دوش ، توالت و اتاق برای ذخیره سازی تجهیزات وجود دارد. با کمک یک شبکه ، سالن بزرگ را می توان به دو منطقه تقسیم کرد – برای کلاسهای همزمان کلاسهای مختلف.

دانش آموزان مدارس و معلمان همچنین دارای سالن اجتماعات با مرکز رادیو ، استودیوی رقص رقص ، سالن ورزشی ، مطب کلاسهای موسیقی و آواز ، کتابخانه و کتابخانه رسانه ای ، مکانهایی برای آموزش اضافی : فعالیت بیولوژیکی جوان ، هنرهای زیبا ، استودیوی عکاسی ، اتاق مدل سازی و نمونه سازی سه‌بعدی ، اتاق رباتیک.

زمین بازی برای ورزش در حیاط مدرسه مجهز شد ، مکانهایی برای تفریح ​​و بازیهای کودکان در فضای باز ایجاد شده است. همچنین 190 درخت در آنجا کاشته شد (بلوط ، افرا ، شاه بلوط ، گیاه زنبور عسل) و بیش از 2300 درختچه (هیرانژنه ، اسپیرا ، یاس بنفش ، چوبوشنیک) ، چمنزارها و تخت گلها گذاشته شد.

در سپتامبر سال 2020 ، ساختمان جدید مدرسه شماره 2044 اولین دانش آموزان خود را – ساکنان ساختمانهای جدید در این نزدیکی دریافت می کند.

شماره مدرسه 2044 یک مجموعه آموزشی بزرگ است. این ساختمان شامل سه ساختمان مدرسه ، از جمله ساختمان جدید و هفت ساختمان برای کودکان پیش دبستانی است. این مدرسه 3،025 کودک ، از جمله 1،263 کودک پیش دبستانی و 1،762 کودک مدرسه دارد. آموزش در پنج پروفایل انجام می شود: فن آوری ، اجتماعی ، اقتصادی ، علوم طبیعی ، انسان دوستانه و جهانی. پروژه های آموزشی “کلاس مهندسی در یک مدرسه مسکو” ، “کلاس Cadet در یک مدرسه مسکو” ، “عمودی ریاضی” ، “آموزش حرفه ای بدون مرز” ، “حلقه از قهرمانان” در حال اجرا هستند. بر اساس مدرسه ، 170 دایره و بخش آموزش اضافی وجود دارد که 2263 کودک در آن مشغول به کار هستند.

در سال تحصیلی 2019/2020 ، مدرسه شماره 2044 65 دانش آموز یازدهم فارغ التحصیل شد. 10 نفر از آنها جوایز افتخاری دریافت کردند و به مدالهای دولت مسکو “برای موفقیت ویژه در آموزش” اهدا شد. علاوه بر این ، 27 دانش آموز برنده جوایز شدند و هشت نفر برنده مرحله شهرداری مرحله المپیاد همه روسیه برای دانش آموزان مدارس شدند. چهار نفر برنده مرحله منطقه ای المپیاد شدند و سه دانش آموز برنده المپیاد مسکو برای دانش آموزان مدارس شدند.

این مدرسه با چندین موسسه آموزش عالی از جمله دانشگاه مالی و حقوقی مسکو ، دانشگاه ملی فناوری تحقیقات تحقیقاتی “MISiS” ، موسسه فیزیک و فناوری مسکو ، مسکو اتومبیل و بزرگراه همکاری می کند. دانشگاه فنی دولتی ، دانشگاه زبانشناسی مسکو ، دانشگاه پداگوژی مسکو ، پلی تکنیک مسکو.