یکی از سالن های برنامه ریزی شده دولتی در ناروا به صورت کامل استونیایی

حماسه سیاسی دیرینه در مورد ساخت دو ژیمناسیون دولتی در ناروا با تصمیمی متفق القول در مورد این موضوع به پایان رسید. براساس پیشنهادات این وزارتخانه ، دو ورزشگاه دولتی در ناروا ساخته خواهد شد و یکی از آنها 100٪ استونیایی خواهد بود ، به نقل از Aktualnaya Kamera. معاون این شورای شهر ناروا ، كاتری ریك ، می گوید: “چگونه این همه كار خواهد كرد ، و زمان آماده شدن سالن های بدنسازی نیز دیده می شود. قبل از آن نیز سه سال دیگر خواهد بود.” نوبت شهر این بود که حداقل یک سالن بدن سازی شهر را حفظ کنیم. ناروی ها توانستند امتیازاتی را از وزارت دریافت كنند.

“این وزارتخانه می خواست كه در ماه مه آینده تخریب ساختمان های موجود را آغاز كند ، اما ما با آنها موافقت كردیم و خواستیم كه این مهلت را به آخر ژوئن موكول كنیم تا بچه ها با خیال راحت بتوانند مدرسه را تمام كنند. امتحانات و فقط پس از آن تخریب ساختمان ها “، – تأکید می کند که شهردار ناروا آلکسی اوگرافوف.

تاریخ امضای توافق نامه بین شهر و وزارتخانه در آینده نزدیک مشخص خواهد شد. شهردار معتقد است كه این اتفاق می تواند در اواخر ماه سپتامبر اتفاق بیفتد ، وقتی ناروا به عنوان پایتخت پاییز را تصاحب كند. و روند ساخت و ساز از تابستان آینده آغاز می شود.

دو ژیمناسیون جدید دولتی در ناروا قرار است در تاریخ 1 سپتامبر 2023 ساخته و افتتاح شود. در شهر دو ژیمناسیون دولتی برگزار شد و به شورای شهر اختیار داد تا با وزارتخانه موافقت کند.