حماسه سیاسی دیرینه در مورد ساخت دو ژیمناسیون دولتی در ناروا با تصمیمی متفق القول در مورد این موضوع به پایان رسید. براساس پیشنهادات این وزارتخانه ، دو ورزشگاه دولتی در ناروا ساخته خواهد شد و یکی از آنها 100٪ استونیایی خواهد بود ، به نقل از Aktualnaya Kamera. معاون این شورای شهر ناروا ، كاتری ریك ، می گوید: “چگونه این همه كار خواهد كرد ، و زمان آماده شدن سالن های بدنسازی نیز دیده می شود. قبل از آن نیز سه سال دیگر خواهد بود.” نوبت شهر این بود که حداقل یک سالن بدن سازی شهر را حفظ کنیم. ناروی ها توانستند امتیازاتی را از وزارت دریافت كنند.

“این وزارتخانه می خواست كه در ماه مه آینده تخریب ساختمان های موجود را آغاز كند ، اما ما با آنها موافقت كردیم و خواستیم كه این مهلت را به آخر ژوئن موكول كنیم تا بچه ها با خیال راحت بتوانند مدرسه را تمام كنند. امتحانات و فقط پس از آن تخریب ساختمان ها “، – تأکید می کند که شهردار ناروا آلکسی اوگرافوف.

تاریخ امضای توافق نامه بین شهر و وزارتخانه در آینده نزدیک مشخص خواهد شد. شهردار معتقد است كه این اتفاق می تواند در اواخر ماه سپتامبر اتفاق بیفتد ، وقتی ناروا به عنوان پایتخت پاییز را تصاحب كند. و روند ساخت و ساز از تابستان آینده آغاز می شود.

دو ژیمناسیون جدید دولتی در ناروا قرار است در تاریخ 1 سپتامبر 2023 ساخته و افتتاح شود. در شهر دو ژیمناسیون دولتی برگزار شد و به شورای شهر اختیار داد تا با وزارتخانه موافقت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان