خانه ای در نووگیایف تحت برنامه نوسازی

یک خانه برای 200 آپارتمان در برنامه نوسازی در نووگیریف ساخته خواهد شد. Moskomexpertiza درمورد اسناد و مدارك پروژه مورد نياز توافق كرد.

ساختمان جديد در آدرس ظاهر مي شود: Svobodny prospect ، داراي 25/27 مساحت کل ساختمان تقریباً 30 هزار متر مربع خواهد بود.

در خارج ، در سطح زیرزمین و طبقه اول – سوم ، خانه با کاشیهای کلینکر روبرو خواهد شد و از طبقه چهارم دیوارهای خارجی با تخته سنگهای گرانیتی سرامیکی تزئین خواهد شد. ساختمان دارای یک پارکینگ زیرزمینی و اماکن غیر مسکونی در طبقه همکف است.

“نوسازی یکی از بلند پروازانه ترین برنامه هایی است که توسط دولت مسکو اجرا شده است. با تشکر از آن ، بیش از یک میلیون نفر از ساختمان های قدیمی و غیرقابل اعتماد پنج طبقه به خانه های مدرن منتقل می شوند. برای این کار ، نه تنها خود ساختمانها احداث می شوند ، بلکه اتمام کامل در آپارتمان ها نیز انجام می شود که مطابق با استانداردهای سختگیرانه مصوب دولت مسکو است. سوکت ها ، سوئیچ ها و وسایل روشنایی نصب شده است ، دیوارها با کاغذ دیواری پوشانده شده است ، و لمینت روی زمین گذاشته شده است. در آشپزخانه ، پیش بند ساخته شده از کاشی های سرامیکی بر روی دیوارها گذاشته شده است ، یک سینک استیل ضد زنگ نصب شده است ، و در حمام – حمام ، سرویس بهداشتی سرامیکی ، ریل حوله گرم »» ، – گفت: رئیس Moskomexpertiza والری لئونوف .

منطقه اطراف خانه محوطه سازی و محوطه سازی خواهد شد. آنها یک صفحه محافظت از سر و صدا نصب می کنند ، چمنزارها را می شکنند ، درختان و بوته های گیاهان را می شکنند و روشنایی در فضای باز نصب می کنند. آنها همچنین به جاده های پیاده رو ، پیاده روها و مناطق عابر پیاده سنگفرش شده با کاشی ، زمین های ورزشی و ورزشی ، اماکن تفریحی مجهز خواهند شد.